15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Керамічні блоки

Керамічні блоки (керамблоки) – це кам'яні матеріали, виготовлені штучним способом. При цьому у процесі виготовлення керамічних блоків, що використовується мінеральна сировина обробляється спеціальним способом з подальшим випаленням продукції. А в якості основного матеріалу для виготовлення керамічного блоку використовують легкоплавку глину, внаслідок чого керамблоки отримують більшу затребуваність на ринку. До того ж, під час процесу підготовки глини, в неї додаються тирса, що згорають при обпаленні і утворюють в блоках порожнечу. А коли керамблок готовий, його широко застосовують у різних типах будівництва.

Охочі купити керамічні блоки для будь-яких видів будівництва можуть звернути свою увагу на нашу продукцію даних виробів, представленої в каталозі. Важливо позначити, що керамічні блоки, що продаються у нашому магазині будматеріалів, поставляються до нас тільки від великих виробників і мають хорошу якість, що підтверджують сертифікати та паспорт на керамблоки. Крім того, ціни на керамблоки мають широкий діапазон і варіюються залежно від характеристик матеріалів.

в виде галереив виде списка

Встановлення ціни на керамічні блоки.

Ціна керамічних блоків може змінюватись, якщо брати до уваги цінову політику виробників і постачальників даної продукції. А також ціна керамблоки залежить від характеристик і розміру блоків, а також від партії закупки цієї продукції замовником. Має також значення при купівлі керамічних блоків і ціна доставки продукції на місце будівництва.

 

Види керамічних блоків.

Керамічний блок за своїми параметрами відповідає керамічного каменю великого формату і у відповідності з встановленими стандартами має певні розміри. Так, довжина керамічного блоку в даній класифікації може становити 250, 380, 398, і 510 мм, а ширина може бути 180, 250, 255 мм, товщина блоків при цьому у відповідності зі стандартом ГОСТ складає 140, 188 або 219 мм. Якщо говорити про розмір блоків, то важливо сказати, що керамблоки мають спеціальне позначення, яке визначає співвідношення розміру блоку до формату цегли. Наприклад, коефіцієнт 5НФ означає, що один блок прирівнюється до п'яти цеглин. Крім того, керамічні блоки поділяються на щільні і пористі блоки, а по своєму застосуванню керамічні блоки можуть поділятися на стінові матеріали (пустотілі керамблоки), покрівельні матеріали (поризовані) і матеріали спеціального призначення (для вентиляції і підземних комунікацій).

Якщо Вам потрібно зробити покупку керамічного блоку, вибрати даний виріб Ви можете самостійно у нас на сайті, а також можете скористатися при виборі продукції консультацією фахівців. У нашому магазині «ТСК» для Вас представлений великий вибір керамічних блоків від провідних виробників. А якщо у Вас при підборі виробів виникнуть питання або Вам потрібна буде порада спеціаліста просто наберіть наш номер телефону і співробітники нашої компанії при цьому із задоволенням підкажуть Вам потрібний розмір і вид продукції керамблоки. Телефонуйте нам або залишайте повідомлення на сайті, ми обов'язково зателефонуємо Вам найближчим часом.

 

Проведення розрахунку будівельних матеріалів. Доставка продукції

Чтобы купить керамблоки или другие виды строительных материалов у нас, заказчикам нашей продукции следует оставить заявку на приобретение выбранного изделия на сайте либо позвонить нам по номеру, что указан в соответствующем разделе сайта и заполнить форму заявки с помощью нашего менеджера. А после этого все дальнейшее оформление покупки возьмут на себя наши сотрудники. Совершая покупку керамических блоков или другой продукции у нас, наши клиенты получают отдельный подход с учётом особенностей каждого заказа и возможность выбрать удобную форму расчёта. А також ми надаємо оперативну доставку продукції по всій Україні, ціна якої налічується індивідуально, враховуючи дальність місця об'єкта клієнта. Крім того, Ви можете купити у нас нашу якісну продукцію, як оптовою, так і роздрібною ціною, а також отримати додаткову знижку, якщо Ви є замовником великої партії продукції або нашим постійним клієнтом. Варто сказати, що знижки на оптову продукції у нас мають тенденцію до збільшення при збільшенні обсягу покупки. І наші співробітники можуть детальніше розповісти про всіх наших цінових пропозиціях та системи знижок на продукцію.

 

Замовляйте керамічні блоки у нас.

Кожен, хто цікавиться продукцією керамічних блоків, може придбати у нас керамічні блоки на будь-який смак і для будь-яких потреб у будівництві. При цьому наша компанія гарантує відмінну якість реалізованих нами матеріалів і низьку ціну продукції. Замовляючи керамічні блоки та інші види будівельної продукції у нас, Ви отримаєте відмінне обслуговування і можливість доставки в будь-яку точку країни. А також Вас приємно здивує ціна на наші будматеріали.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner