15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Щебінь

Гранітний щебінь – вид будівельних матеріалів. Гранітний щебінь отримують завдяки подрібнення і просіювання гранітних гірських порід. Використання гранітного щебеню розрізняється за принципом його величини, або фракції. Дрібні фракції користуються найбільшим попитом. Їх застосовують у виробництві бетонних/залізобетонних виробів. Гранітний щебінь незамінний в фундаментному будівництві і будівництві мостів. Також дрібні фракції незамінні у створенні дорожніх/аеродромних покриттів.

Гранітний щебінь середньої фракції дублює частину функцій попередньої фракції. Його застосовують у створенні підстави доріг, стоянок і підстав для фундаментів. Гранітний щебінь середньої фракції застосовують при засипці тимчасових місць, де буде працювати важка техніка.

Велика фракція також може використовуватися у виробництві бетону і спорудженні масивних конструкцій і для робіт, де будуть використовуватися великі обсяги бетону. Його застосовують у залізничному будівництві та будівельних роботах у межах населених пунктів. У виняткових випадках гранітний щебінь придатний для фільтраційних робіт.

Найбільша фракція гранітного щебеню – бутовий камінь. Це уламки порід, які виходять після підривання покладів суцільних порід. Відходи бутового каменю використовують для заповнення бетонних сумішей. Він використовується при будівництві підпірних стінок, фундаментів, огорож і стін. Бутовий камінь можна зустріти в ландшафтному дизайні.

 

Ціна на щебінь гранітний.

Ціна, по якій ви зможете купити щебінь на "ТСК" залежить від обсягу планованого Вами замовлення. Ми завжди готові вислухати кожного покупця і піти йому на поступки. Менеджер особисто з Вами обговорить всю суму замовлення і допоможе Вам визначити, яка буде остаточна ціна замовлення.

в виде галереив виде списка

Характеристики гранітного щебеню.

Багато дискутують з приводу рівня радіоактивності гранітного щебеню. Коли вирішите купити щебінь гранітний, не забудьте зажадати документи, в яких ви б могли побачити, що купується щебінь пройшов всі рівні контролю і відповідає встановленими Гост 8267-93 нормами.

Наступна характеристика – зерновий склад гранітного щебеню. Норми зернового складу визначаються видом фракції, до якої належить купується Вами матеріал. Лящадність – це норма, яка визначає площину щебеню. Нормуванню підлягають зерна з голчастої і пластинчастої форми. За цією характеристикою виділяють п'ять видів щебеню, найкращим з яких вважається кубовидний (він найкраще піддається утрамбування).

Фракція – це поділ гранітного щебеню за розміром зерна. Число, яким позначають фракцію, означає максимально допустимий розмір зерна. Одна з ключових характеристик – міцність, яка визначається здатність стиснення  гірської породи, яка в основі щебеню.

Адгезія – характеристика, яка означає якість зчеплення гранітного щебеню з бітумними складовими. Також у щебені підлягає нормуванню вміст пилоподібних частинок, відсутність якого неможливо уникнути. Морозостійкість характеризується кількістю циклів заморожування і розморожування.

Щоб дізнатися докладні і точні характеристики щодо цифр, телефонуйте або пишіть нам на сайті. Ціна на щебінь з граніту від цього не зміниться, а дізнатися додаткові особливості щебеню, перед тим як купити варто.

 

Видобуток і виробництво щебеню з граніту.

Видобуток проводиться шляхом підриву монолітної скелі, де міститься потрібна порода. Для цього в породі буриться дірка, куди закладають заряд для підривання. Після серії вибухів з'являються перші брили, які потім дробляться на більш дрібні частини. Потім брили переміщують у дробильно-сортувальні приміщення, де вони подрібнюються до фракції потрібного розміру.

Інший спосіб – просіювання породи в кар'єрі. При виробництві гранітних плит залишки просіваються. Для дроблення використовується роторна дробарка – у процесі дроблення машина використовує потужний роторний мотор. Такий інструмент абсолютно невибагливий і практичний у використанні.

 

Бронюйте зараз гранітний щебінь на "ТСК".

Щоб купити необхідну для Вас кількість гранітного щебеню, не потрібно їздити по будівельних магазинах або баз – потрібно простий оформити заявку двома доступними способами: через телефонний дзвінок або за допомогою заповнення реєстраційної форми на сайті. Процес покупки повністю супроводжується менеджером, ви будете позбавлені турбот, які будуть займати ваш дорогоцінний і безцінний час. Ви також завжди можете розраховувати на вичерпну консультацію перед тим, як купити необхідні для Вас будівельні матеріали. Задавайте питання, що хвилюють Вас, ми чесно і професійно відповімо на них. Ми цінуємо увагу та звернення кожного клієнта незалежно від того, чи готові ви купити у нас зараз продукцію.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner