15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Пісок

Пісок є природним матеріалом для будівництва. Пісок заслужено вважають одним з основних матеріалів у галузі будівництва. Можна сказати, що як природний матеріал, що береться пісок з дна річок, річковий пісок, не має у своєму складі зайвих компонентів і являє собою повністю екологічний матеріал для будівництва, який підходить для використання для всіх його етапів: від закладання фундаменту до внутрішніх робіт в приміщенні. Крім того, натуральна вироблена піску забезпечує його прекрасну очищення, що означає відсутність у цьому матеріалі зайвих компонентів і природних речовин. До того ж способи застосування піску річкового у будівництві досить різноманітні. Наприклад, цей елемент часто застосовують для виготовлення бетону, при будівництві жител і укладанні доріг, а також для виготовлення асфальтобетонних складових. Але, крім річкового, існує також і такий елемент, як яружний пісок, який на відміну від першого виду, має низьку ступінь очищення і високу місткість глини. За допомогою просіювання, яружний пісок очищають і використовують у вигляді основи під фундамент або дорогу.

Наша компанія "ТСК" продає пісок річковий і яружний з невисоким доступними цінами оптом і в роздріб. Слід зазначити, що наш пісок спеціально оброблений, беручи під увагу його вид (просіювання, промивання) і, тому може відразу використовуватися для потреб будівництва. Купуйте пісок в нашому магазині, і ми забезпечимо відмінний сервіс та оперативну доставку Вашої покупки на будівельний об'єкт. А також Вас приємно здивує наша ціна на цей матеріал. Телефонуйте нам прямо зараз, і Ви зможете дізнатися саму важливу інформацію у наших менеджерів.

в виде галереив виде списка

Ціна на пісок.

Пісок належить до одного з самих затребуваних матеріалів, у чому, цю затребуваність пісок з-за своєї невеликої ціни. Крім того, важливим є той факт, що яружний пісок має більш низькі характеристики якості і тому його можна купити набагато дешевше, ніж річковий пісок. При цьому яружний пісок може мати різну ступінь фільтрації, що також впливає на собівартість цієї різновиди піску.

А також ціни на пісок можуть відрізнятися і у різних постачальників.

У нас всі замовники піску мають можливість придбати цей поширений природний елемент по дуже стабільним і ліберальним цінами з додатковими знижками при оптових поставках. А також у нашій компанії клієнтам можуть надати швидку доставку матеріалів, ціна якої нараховується окремо для кожного клієнта, враховуючи його місце знаходження. Пишіть нам на сайті, щоб дізнатися актуальну ціну на цей матеріал.

 

Видові особливості піску.

Вибираючи пісок для будівельних цілей, потрібно враховувати наявність видів піску, одним з яких є річковий пісок, що має поширене застосування у всіх видах будівництва. Річковий пісок добувають на дні річок і при цьому його характеризують природна чистота і хороші водопропускні якості. При цьому розмір піщинок річкового піску може складати від 0,3 до 0,5 мм. Даний вид піску переважно застосовують для виготовлення розчинів бетонних стяжок з цементу, фільтрів і дренажних споруд.

Інший популярною в будівництві різновидом піску є кар'єрний або яружний пісок, який добувають з використанням відкритого методу. Цей пісок зазвичай включає в себе домішки пило-подібних елементів і каменів, а піщинки цього виду піску мають менший розмір, ніж у річкового піску і становлять від 0,6 до 3,2 мм.

Ще один поділ піску відбувається залежно від модуля його крупності відповідно до встановленим ГОСТом. При цьому потрібно враховувати, що дрібний пісок вимагає більше води для змочування.

В цілому, дуже важливо вибрати конкретний вид піску для певних робіт, тому якщо Ви плануєте купити пісок, потрібно враховувати його видові особливості.

У нашому магазині для замовників представлений пісок річковий і яружний. А щоб вибрати пісок, що відповідає Вашим цілям, звертайтеся за консультацією до наших фахівців, які зможуть надати інформацію стосовно таких критеріїв, як ціна, види піску і дадуть відповідь на питання, що цікавлять Вас. Телефонуйте нам прямо зараз.

 

Купівля та доставка піску в нашій компанії.

Покупка в нашому магазині – це оперативний і якісний сервіс, що надається для клієнтів нашими співробітниками, тому, якщо Ви хочете купити пісок або іншу нашу продукцію, Вам потрібно всього кілька хвилин для того, щоб заповнити форму заявки, звернувшись до наших менеджерів по телефону. А також Ви можете просто написати свій контактний номер в повідомленні. У нашій компанії завжди надають окремий підхід для кожного клієнта, враховуючи його потреби та особливості замовлення, а також Ви зможете зробити зручний розрахунок покупки і при необхідності скористатися доставкою нашим транспортом, яка здійснюється в усі регіони України. Пишіть нам вже сьогодні, і Вас чекає найнижча ціна продукції та її великий вибір.

 

Дзвоніть нам сьогодні.

Клієнтів нашої компанії очікує у нас гнучке ціноутворення та індивідуальні знижки на продукцію. А якщо Ви є нашим постійним клієнтом або плануєте придбати продукцію оптом, то знижки на наші матеріали будуть суттєвими і, у разі оптової купівлі, будуть розраховані з урахуванням партії замовлення. Телефонуйте нам і купуйте нашу якісну продукцію за кращою ціною для того, щоб Ваше будівництво грунтувалося тільки на якісних матеріалах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner