15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Цемент

Цемент – незамінна сировина для будівельної промисловості, широко задіяне в безлічі інших виробничих галузях. Цемент - це високоякісний матеріал має низьку ціну та високу надійність. Не дивлячись на свою багатовікову історію, цемент вважають матеріалом майбутнього. З ним продовжують проводити нові експерименти в пошуках інноваційних рішень. Якими особливостями володіє цемент? Чому цемент має настільки широке поширення в сучасному виробництві?

Наш інтернет-магазин "ТСК" представляє своїм покупцям можливість купити цемент за унікально низькою ціною. Тільки у нас можна купити цемент навалом або в мішках за доступною ціною, і при цьому не економлячи на якості. Більшість підприємств і приватних осіб віддають перевагу саме наш магазин. Ми надаємо найширший асортимент і професійний сервіс.

в виде галереив виде списка

Ціна на цемент.

Прийнято вважати, що найбільш вигідні ціни представляють китайські виробники. Але, не менш прийнятні пропозиції в співвідношенні високої якості і низької ціни представляють вітчизняні бренди. В інтернет-магазині "ТСК" можна купити цемент за спеціальними цінами.

Ціна на цемент залежить від маси, марки і класу товару. У вартість цементу не входить ціна на доставку. Вона нараховується окремо і залежить від місця розташування клієнта, та обсягу замовлення.

Компанія  "ТСК" надає спеціальні знижки постійним і оптовим покупцям. Купуйте більше, платіть менше. 

 

Якимись особливими якостями володіє цемент?

Цемент – унікальне пластичне і в теж час міцне речовина. Це – неорганічний штучний кам'янистий матеріал. Він володіє терпкими властивостями, що робить його широко застосовним і затребуваним. Йому також характерні гідравлічні якості, які роблять цемент пластичним. Примітно, що на відміну від гіпсу і повітряного вапна, цемент може тверднути, перебуваючи у вологому середовищі. У взаємодії з водними розчинами солей та іншими рідинами він створює різні будівельні суміші, що володіють різними властивостями.  На його характеристики впливає співвідношення компонентів і домішки до основного складу.

Вперше цемент почав використовуватися ще в часи до нашої ери. Його першими виробниками стали римляни. В результаті їх експериментів виник перший тип будівельного цементу, який використовувався у виготовленні доріг, будівель, а також в інших галузях. Протягом часу, аж до початку ХХ століття відбувалися експерименти з цементом. В результаті виникло безліч різних видів цієї речовини.

Цемент класифікується за типом властивостей і якості. Варто виділити основні види цементу: Роман, портландцемент, глиноземистий, магнезіальний, кислототривкий і змішані види цементу

 

Як застосовується цемент в наші дні?

У наш час цемент має активне поширення. Особливо активно він використовується в будівельній галузі. На його основі створюються різні речовини, такі як штукатурка і клейстер для кладки. Особливо важливу роль ця сировина відіграє у виробництві залізобетонних виробів, які складають основу і домінуючу частину сучасного будівництва.

Детальніше про це можна дізнатися у наших менеджерів зателефонувавши.

 

Які сервіси надає магазин ТСК?

"ТСК" вважається найбільшим магазином будівельних товарів на території України. Тут представлений найширший вибір. Наш асортимент регулярно поповнюється новою продукцією. Всі матеріали, представлені на нашому сайті, мають підтвердження від ГОСТ. Наші експерти проводять ретельну перевірку і аналіз, перш ніж прийняти товар в асортимент "ТСК".

Компанія "ТСК" пропонує унікальне співвідношення низької ціни і високої якості. Ми представляємо ексклюзивний прайс-лист. Тільки у нас можна купити цемент, а також іншу висококласну продукцію за доступними цінами.  Також, ми регулярно проводить спеціальні акції та надаємо унікальні бонуси для своїх клієнтів.

Нами осуществляется доставка по всей территории Украины. Обратившись к нам, можно получить профессиональную консультацию и специализированную помощь в подборе материала. Благодаря качеству продукции и сервиса, предоставляемого магазином "ТСК", большинство предприятий и частных лиц предпочитают работать именно с нами.

Для получения детальной информации связываться достаточно позвонить по телефона.

Начните свой путь к комфортному и безопасному будущему вместе с "ТСК", Украина!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner