15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Бетон

Бетон від Ковальської – сучасний і широко затребуваний будівельний матеріал, винайдений ще дві тисячі років тому. Бетон від Ковальської займає домінуючі позиції в будівельній індустрії минулого й далекого майбутнього. У наші дні не існує сировини, здатного замінити бетон, саме тому ми продаємо бетон від Ковальської в широкому асортименті. У чому ж полягає унікальність бетону від Ковальської ? Чому цей будівельний матеріал продовжує бути популярним протягом шести тисяч років?

"ТСК" – найбільший інтернет-магазин в Україні, де Ви можете купити бетон різних марок і складу. Тільки у нас можна купити бетон від Ковальської високої якості за низькими цінами. Більшість підприємств і приватних осіб довіряють саме нашого сервісу. "ТСК" – це гарантія високої якості і успішного будівництва.

Ціна на бетон від Ковальської.

Ціна куба бетону від Ковальської залежить від його марки. У свою чергу, на вартість марки впливає розмір і склад сировини. Вартість доставки не входить в ціну бетону, плюс до цього на вивантаження бетону дається 1 година з моменту прибуття автотранспорту на місце вигрузки. Доставка бетону від Ковальської здійснюється по Києву, і в радіусі 100 км від межі міста Києва.

Найбільш широким попитом серед українських покупців користується завод "Бетон від Ковальської". Матеріали компанії "Бетон від Ковальської" використані у будівництві більшості сучасних будівель Києва. Також хотілося б сказати, що, крім покупки бетону від виробника "Бетон від Ковальської" Ви можете купити інші види будівельних матеріалів цього виробника, адже вони виготовляються згідно світовим стандартам, а сучасні технології забезпечують надійність і якість.

в виде галереив виде списка

Особливості бетону.

Бетон – це штучно створений кам'яний матеріал. У його склад входить пісок, щебень, вода і цемент. Від пропорції цих компонентів залежить марка бетону. Щоб матеріал був більш еластичним, до його складу додають більше води. Надтвердий бетон містить дуже малу кількість води. На якість цього матеріалу, також впливає пісок. Для виготовлення бетону застосовується практично будь-який тип піску. Але, якщо в піску є глиняні компоненти, його не бажано використовувати при виготовленні бетону. Глина негативно позначається на міцності цього матеріалу. Цемент, в свою чергу виконує терпку функцію всіх компонентів.

Перш ніж випустити бетон в продаж, він ретельно перевіряється на міцність і стійкість від агресивних погодних умов. Для цих тестів існує безліч спеціальних камер. Деякі марки бетону після виготовлення покриваються спеціальною речовиною, яка робить його більш захищеним від зовнішніх факторів.

Високоякісний бетон відрізняється своєю міцністю і надійністю. Разом з тим, йому характерна пластичність при вигині. Завдяки цьому, він не кришиться і не тріскається. Бетон не підлягає гниття, руйнування, зношування, старіння та іншими факторами руйнування.

Існує велика кількість типів бетону. Їх класифікують за призначенням, маркам, складом і масою. Всі ці марки бетону Ви можете купити у нас.

 

Застосування бетону  від Ковальської.

Сучасне будівництво неможливо без бетону. Він є основою і ключовим компонентом для всіх галузей будівельної індустрії. Він застосовується у виготовленні багатьох матеріалів, в тому числі у виробництві залізобетонних конструкцій. На його основі зводяться житлові та нежитлові будівлі, дороги, мости, окружні конструкції, сходи, бордюри, асфальт, у тому числі – твори мистецтва. Бетон також використовується в кораблебудуванні.

 

Цікаві факти про бетоні.

Є відомості, що це будівельне речовину було винайдено по чистій випадковості. На цей рахунок є безліч різних припущень і тільки один ясний факт. Вперше бетон був застосований в Месопотамії (сучасна територія Іраку). Він був використаний в якості матеріалу для укладання доріг. Ця подія сталася близько шести тисяч років тому. Трохи пізніше це винахід перейняли давні римляни. Злегка удосконаливши технології східних майстрів, вони почали укладати дороги по всій імперії, забезпечивши таким чином інфраструктуру на заході Європи. Римські бетонні дороги розтелилися аж до Єгипту. Це сприяло торгівлі і полегшувало римлянам шлях до завоювань. Крім того, всі, хто користувався бетонною дорогою римлян, був змушений платити за неї податки. Ці кошти йшли на нове будівництво. Примітно, що деякими будівельними винаходами стародавніх римлян людство користується досі.

Втім, після падіння Римської Імперії її будівельні знахідки, разом з бетоном, зникли з користування. Бетон повернувся тільки в епоху Просвітництва – у ХVIII столітті. З тих пір цей матеріал модернізувався і набував усе більш широке поширення. У другій половині ХІХ століття з бетону почали робити твори мистецтва, прикрашаючи фасади будинків елегантними бетонними статуями.

 

Сервіси магазину "ТСК".

Компанія "ТСК" представляє своїм клієнтам унікальну пропозицію. Тільки у нас можна зустріти настільки вигідне співвідношення високої якості і низької ціни. На нашому сайті представлений найширший вибір товарів. Асортимент "ТСК" регулярно поповнюється. Всі товари, представлені в нашому магазині, пройшли ГОСТ й аналіз наших фахівців.

Наша компанія забезпечує прямі доставки матеріалу по всій території України. Для оптових покупців та постійних клієнтів передбачені спеціальні бонуси та знижки. Зв'язавшись з нами, клієнт може отримати кваліфіковану консультацію і допомогу у виборі товару.

Дзвоніть нам прямо зараз і купуйте стабільність і комфорт на довгі роки!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner