15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Плити перекриття

Плити перекриття (панелі перекриття) – самий популярний і затребуваний ресурс у сучасній будівельній галузі. Залізобетонні плити перекриття (ПК) стали ключовими у сфері будівництва. Їх якість, характеристики і практичність зробили плити перекриття самим ходовим і незамінним матеріалом. Завдяки ньому зводяться всі житлові та промислові будівлі. У чому ж особливість плит перекриття і чому вони отримали настільки широку популярність?

Плити перекриття можна купити в нашому інтернет-магазині "ТСК". Тільки у нас можна купити панелі перекриття в найвигіднішому співвідношення ціни і якості. Не дивлячись на обстановку в країні, ми зберігаємо стабільні ціни і висококласний сервіс для своїх клієнтів. ЖБ плити перекриття компанії "Бетон від Ковальської" користуються високою популярністю серед клієнтів нашого магазину.

Ціна на плити перекриття в Києві.

На вартість матеріалу впливає розмір і кількість замовленого товару. У нашому магазині передбачені спеціальні знижки для постійних клієнтів, а також при купівлі великого обсягу продукції. Доставка становить окрему вартість не входить в ціну товару. Ціна доставки залежить від місця розташування покупця. Якщо Ви бажаєте купити плити перекриття (ПК) у нас за доступною ціною, залишайте свої заявки на сайті, і наші менеджери Вам зателефонують і дадуть відповідь на ряд питань, що Вас цікавлять.

В інтернет-магазині "ТСК" можна купити продукцію кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Плити перекриття продаються в нашому магазині, виготовляються компанією "Бетон від Ковальської".

Компанія "Бетон від Ковальської" є найбільшим виробника будівельних матеріалів в Україні. Продукція цієї компанії використана в 70 % сучасних будівель Києва.

в виде галереив виде списка

Особливості та переваги плит перекриття.

Плити перекриття іменують також панелями перекриття. Цей матеріал виготовляється із залізобетону і служить надійним перекриттям для нижніх поверхів, а також підлогою для верхнього. Вони виготовляються в окремому порядку і складають разом єдине монолітне перекриття.

Для цієї конструкції характерна висока міцність і надійність. При тому, плити перекриття дуже прості в монтажі. Їх широке застосування також пов'язано з високою тепло - і звукоізоляцією, що робить житло особливо комфортним і благодатним. Цей матеріал не піддається зношування, старіння, корозії і гниття. Він легко переносить будь-які перепади температури, мороз, вологість, опади та інші агресивні фактори природи. Це робить панельні плити довговічними і надійними.

Існує декілька різних типів плит перекриття: плити перекриття екструдерні, плити перекриття ребристі. Основні їх відмінності за способом виготовлення, розмірами, кількістю перекриваються сторін та видами пустот. Більшість панелей мають колоподібну порожнечі різного діаметру, але також існують плити перекриття з грушоподібними порожнечами. Всі ці типи панелей доступні в нашому магазині за низькими цінами.

 

Застосування залізобетонних плит перекриття.

Плити перекриття широко застосовуються в будівництві котеджів і багатоповерхових будинків житлового та промислового типу. Монтаж, розвантаження і вантаження цих плит здійснюється з допомогою крана. При зведенні споруди їх стропуют чотирьох-ветвевым стропом, гачки якого чіпляються за спеціальні петлі плит. Плити перекриття укладають після встановлення і закріплення всіх стінових елементів. Перш, ніж встановити панелі, в місці укладання проводиться очищення опорних стін і перегородок. Для цього по контуру на стіни і перегородки наноситься спеціальний розчин. На цю своєрідну пастель з розчину плавно укладається плита.

Після проходить рихтування панелі при натягнутих стропах. Також проводитися перевірка рівнем горизонтальності панелі і її положення по висоті. Це відіграє важливу роль, оскільки від обпирання панелі залежить безпека і надійність будівельного об'єкта.

Мінімально допустима довжина обпирання плит на несуче бетонну основу (фундаментні блоки, стінові панелі) становить 80 мм.  При установці на цегляну, або пінобетонну кладку з арма-поясом мінімальна довжина становить 120 мм.  Пінобетонна кладка без арма-пояси вимагає мінімальну довжину встановлення плит, складову 200 мм.

 

Рекомендації по зберіганню і транспортуванню плит перекриття.

Несмотря на то, что плиты перекрытия являются весьма прочным и надежным материалом, они требуют к себе очень аккуратное обращение. При хранении и транспортировки рекомендуется укладывать панели в стопки. Расположенные в помещении хранения стопки, должны насчитывать не более десятка плит. Такое же количество материала в стопке не допустимо для его перевозки. В таком случаи, стопка должна составлять не более пяти плит.

Важливо врахувати, що між плит повинна бути розташована спеціальна прошарок, щоб матеріал не пошкодився. Ця прокладка повинна бути не тонше 30 мм. Під основу повинна бути покладена більш товстий прошарок, щоб грунт не деформувала плиту. Прокладки повинні бути прямокутної форми і укладені по вертикалі. Транспортування і зберігання плит перекриття не припустимі без прокладок!

 

Додаткові сервіси.

Компания "ТСК" представляет самый крупный ассортимент товаров по самым выгодным ценам. Наш ассортимент часто обновляется. Мы представляем уникальное соотношение высокого качества и низкой цены. Все железобетонные изделия, представленные у нас, прошли ГОСТ и были тщательно проверены нашими высококвалифицированными экспертами. Мы совершаем доставку по всем регионам Украины.

Только у нас можно получить профессиональную консультацию и помощь в подборе товара, обратившись за телефонами.

Дзвоніть нам прямо зараз! Почніть будувати своє комфортне майбутнє!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner