15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Перемички залізобетонні

Перемички ― це один з найбільш популярних видів ЗБВ. Перемички залізобетонні використовуються і активно застосовуються при будівництві будинків із штучних кам'яних матеріалів. Головною функцією перемички бетонної є можливість взяти на себе частину ваги в дверних та віконних отворах, щоб зробити будинок більш безпечним і надійним. Завдяки такого міцного і надійного матеріалу, як бетон, бетонні перемички є максимально надійними і забезпечують довговічність і міцність будівель. У нас Ви можете купити залізобетонні перемички, що повністю відповідає розробленим нормам Гост 948-84, що забезпечує виробничого процесу максимальну надійність і технологічність. Від якості та надійності виробленої продукції залежить дуже багато, ключовий момент у якому ― безпека. Купуючи залізобетонні перемички у нас, Вам нададуть ряд необхідних документів, де Ви побачите результати лабораторного тестування продукції і посилання на ГОСТ. Тільки наявність всіх необхідних елементів забезпечить вашій будові максимальну безпеку і надійність.

Ціна на перемички залізобетонні.

Так як залізобетонні перемички – невід'ємна будь-якого будівельного процесу, то ціноутворення тут здійснюється в строго індивідуальному підході. Продаж залізобетонних перемичок здійснюється, як оптом, так і є роздрібні ціни. Оптова ціна залізобетонних перемичок визначається кількістю замовленої Вами продукції: більше замовляєте, менше платите. Остаточна ціна на бетонні перемички обговорюється з Вами в телефонному режимі. Телефонуйте нам прямо зараз, і Вас чекають доступні ціни та миттєва доставка.

в виде галереив виде списка

Види та способи використання залізобетонних перемичок.

Основна класифікація залізобетонних перемичок ґрунтується на способі їх виробництва. Монолітні – вони виробляються безпосередньо на місці будівництва будівлі. Як опалубку використовують незнімні елементи, які за формою нагадують англійську букву U. Туди закладається арматура, захищена пластиковими втулками. Потім підготовлена форма заливається бетоном того класу, який передбачений у проекті. Всі ключові параметри самої балки визначається за допомогою розрахунків. Збірні – вони виробляються в організованих і спеціалізованих промислових умовах. Вони виготовляються з самого високоякісного бетону. Жорсткість таким залізобетонних перемичок надає гладка або рифлена арматура діаметром 4-6 міліметрів. Для арматури використовується гарячекатана або термо-механічно зміцнена сталь.

ГОСТ 948-84 визначили такі види залізобетонних перемичок по їх формі: брускові, ширина яких до 25 сантиметрів; плитні, ширина яких перевищує 25 сантиметрів; балкові, виконані у формі букви Г, виступ яких використовується в якості опори для плити перекриття; фасадні, які можуть виходити за межі фасаду будівлі. Підходять для отворів з шириною виступу від 25 сантиметрів. Всі ці види перемичок ви можете купити у нас, телефонуйте нам прямо зараз і наші високо-кваліфіковані фахівці проконсультують Вас з усіх питань.

За здатністю до витримуванню навантажень залізобетонні перемички поділяють на два типи. Несучі – приймають на себе і передають на простінки масу спирається стіни. Їх монтують із застосуванням вантажопідйомних механізмів. Ненесучі – вони впроваджуються в стіну всього на 120 міліметрів. Вони витримують лише власний вагу і вагу однієї спирається стіни. Такий вид залізобетонних перемичок монтується вручну.

Відповідно до вже згаданого ГОСТу всі промислово вироблені перемички повинні відповідати ряду параметрів. Володіти жорсткістю/міцністю/стійкістю до утворення тріщин. Використовувати в бетон з високою морозостійкістю, передбачено   у проекті; міцнісні характеристики бетону – вище М-200. При поставці вологість бетону не повинна перевищувати 13 %. Враховувати вид/якість/товщина антикорозійного обробки. Володіти вогнетривкістю. З точністю відповідати всім заданих параметрів. Володіти сейсмостійкістю – будівля має витримати землетрус, що не перевищує 7 балів за шкалою Ріхтера.

 

Доставка по території України.

Питання доставки та обслуговування завжди грає важливу роль в процесі покупки. При зверненні в наш магазин, Ви гарантовано отримаєте повну допомогу протягом усього обслуговування. Вас буде супроводжувати особистий консультант, який допоможе вам з розрахунками і дасть слушні поради з усіх потрібних і необхідних питань. Супровід ведеться як онлайн, так і в телефонному режимі. Доставка здійснюється в кожен куточок України. Сума доставки фігурує окремим пунктом в чеку і не входить у вказану ціну. Мы гарантируем вам соблюдение правил транспортирования железобетонных перемычек. Транспортировка только в специальных контейнерах с маркировкой. Между рядами используется прокладка, чтобы максимизировать амортизацию. При перевозке ось перемычки совпадает с направлением движения транспортного средства. Погрузка и разгрузка перемычек осуществляется исключительно при использовании крана и специальных приспособлений для грузозахвата.

 

Заказывайте перемычки железобетонные сейчас!

Покупки в інтернеті розширюють свою дію: тепер навіть залізобетонні перемички можна замовити в один клік. Ви можете зробити заявку просто на сайті, а можете зателефонувати за вказаними номерами, щоб особисто поставити всі питання. Цікавтеся і консультуйтеся – ми завжди відповімо і допоможемо у всіх необхідних питаннях.

У нас Ви також можете придбати: блоки, арматуру, пиломатеріали.

Дзвоніть нам прямо зараз! Почніть будувати своє комфортне майбутнє!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner