15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Сходові марші

Сходові марші займають лідируючі позиції серед асортименту залізобетонних конструкцій на сучасному етапі розвитку будівельної галузі. Головним призначенням сходових маршів є спорудження різних сходів у таких будівлях, як житлові будинки, офісні та промислові будівлі. Цей будівельний елемент виробництва, перш за все, підходить для маршових сходів, які утримують позиції самих міцних і надійних споруд. Візуально сходовий марш являє собою складову похилу сходів і має у своєму складі ряд ступенів, які закріплюються на балках. Згідно з прийнятими нормами, кількість східців у сходових маршів повинна бути не менше 3 і не більше 18, а ширина конструкції повинна становити не менше 900 мм. Сходові марші виконуються з найбільш стійкого і міцного матеріалу, оскільки їх призначенням є поліпшення безпеки і комфорту під час використання будівлі. Конструкції сходових маршів можуть витримувати значні навантаження, тому їх часто використовують для будівель, де зазвичай бувають великі скупчення людей: в торгових центрах, офісах тощо Також завдяки таким своїм характеристикам, як міцність і витривалість, ці елементи використовують для будівництва в умовах різного клімату і для районів, де сейсмічна активність сягає 7,8 або 9 балів.

В асортименті нашої продукції можна знайти сходові марші різних параметрів. А правильно підібрати розмір цієї конструкції Вам допоможуть наші досвідчені фахівці, враховуючи при підборі параметри Вашого будівельного об'єкта. Пишіть або телефонуйте, щоб купити сходові марші за низькими цінами, а також для отримання детальної консультації з усіх питань щодо будівельних матеріалів.

в виде галереив виде списка

Ціна на сходові марші.

Ціна на сходові марші в деякій мірі залежить від матеріалу (бетону), який був застосований у виробництві конструкції. У цілому, ціни на даний вид будівельних матеріалів стандартні і Ви зможете придбати сходові марші недорого. Щоправда, зважаючи на велику популярність сходових маршів ціна на цей вид продукції може трохи підвищуватися, однак, не виходить за межі купівельних здібностей.

 

Типи сходових маршів.

Сходові марші у сучасній будівельній галузі можуть бути трьох типів. Перші -  ЛМ мають плоску форму без фризових ступенів; другі – ЛМП являють собою ребристі марші з однією або двома половинними майданчиками; а треті – ЛМФ відрізняються наявністю фризових ступенів і ребристої поверхні, як і ЛМП. Різниця між даними виробами полягає в тому, що на ребристих і плоских маршах по-різному прикріплені щаблі. Тому що, ребристі марші виробляються за допомогою двох армованих балок, а плоскі виготовляються за допомогою армованої плоскої плити. Але, не дивлячись на ці відмінності, всі сходові марші являють собою єдині залізобетонні конструкції, сходи для яких виготовляються одночасно з балками. Також можна виділити, що найбільший розмір маршів представлений типом ЛМП, тому що при його виробництві одну конструкцію сполучають з однією або двома напівплощадками, балками і ступенями. Дуже важливо правильно підібрати тип і розмір маршу для будівельного об'єкта, оскільки від цього залежить зручність і тривалість експлуатації цих конструкцій в будівництві, тому, купуючи сходові марші у нас, фахівці нашого відділу попередньо нададуть Вам максимум інформації за цим виробам. Варто також відзначити, що наші вироби володіють відмінною якістю і відповідають ГОСТу.

 

Гарантії для наших будівельних матеріалів.

Такі будівельні матеріали, як сходові марші виробляються з використанням основного матеріалу (бетону) високого класу (не нижче 15). І, оскільки  дані елементи виконують у будівництві дуже важливі функції, вимоги до їх якісним характеристикам надзвичайно високі. Тому при купівлі у нас сходових маршів, Ви зможете отримати документи, що гарантують якість продукції, ознайомитися з характеристиками даних виробів, таких як водонепроникність, морозостійкість, міцність і т д. А також наша компанія надасть Вам необхідні гарантії відповідності наших будівельних матеріалів стандартам Дсту. Телефонуйте нам і вибирайте сходові марші, які стануть надійними і якісними елементами Вашої будівлі.

 

Розрахунок ціни і доставки сходових маршів.

Щоб зробити точний розрахунок вартості Вашої покупки, менеджери нашої компанії проведуть окремий розрахунок за виріб і доставку матеріалу.  Важливо враховувати також, що доставка матеріалів у нас проводиться по всій території України. Для кожного покупця нашими співробітниками розрахунок проводиться індивідуально, а якщо Ви робите оптову покупку, то отримуєте спеціальну знижку, визначається величиною покупки.

 

Замовляйте сходові марші у нас.

Робіть покупки в нашому магазині будівельних матеріалів і Вас очікують доступна, низька ціна на надійні будівельні матеріали. Замовляйте необхідні вироби для вашого будівництва вже сьогодні, і наше співробітництво буде заснована на взаємовигідних умовах. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner