15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Бордюр тротуарний, дорожній

Бордюр тротуарний (дорожній) являє собою будівельний матеріал, що розділяє елементи мощення. Залежно від призначення бордюру, є відмінності в його міцності і стійкості до природного середовища. Також бордюр можна позначити як бортові камені, які поділяють від узбіч і обмежують тротуар, газони, доріжки, стоянки, заправні станції, майданчика кафе та інші площі. Бордюр відрізняється своїм призначенням і підрозділяється на тротуарна та дорожня. А тротуарний бордюр також можуть називати газонним, садовим поребриком. Можна відзначити, що нинішні технології виробництва даного матеріалу дають можливість виготовляти бордюри, які є дуже стійкими до впливів зовнішнього середовища та мають високу міцність. Купити тротуарний і дорожній бордюри відмінної якості Ви маєте можливість у нас за прийнятною ціною.

Найбільш популярним завдяки своїм естетичним, ціновими, та іншим категоріям є вибропрессованый бордюр, виготовлений за методом напівсухого вібропресування. Також такі бордюри добре підходять для умов міст і мають прийнятну цінову категорію.

Якщо Ви вирішили застосувати такий будівельний матеріал, як тротуарна або дорожній бордюр у своєму будівництві, дуже важливо підібрати той елемент, який буде мати прийнятне естетичне і практичне значення на Вашому будівельному об'єкті, а також мати доступну ціну. Вибираючи наші будівельні матеріали від виробника "Бетон від Ковальської" Ви можете купити підходящий для Вас бордюр тротуарний або дорожній, ціна якого буде максимально демократичною, а якість даного виробу буде виходити з вимог до сучасного будівництва і, крім того, відповідати загальноприйнятій ГОСТу.

в виде галереив виде списка

Ціна на бордюр дорожній.

Такий матеріал як бордюр тротуарний і дорожній користується широким споживчим попитом через свою затребуваність для естетичних і практичних цілей, а також завдяки демократичній ціні. Ще на вартість цього виду будівельної продукції впливають такі параметри, як міцність матеріалу, з якого виготовляються дані вироби і розмір самого виробу. Компанія "ТСК" займається, як оптовим продажем, так і в роздрібній. Телефонуйте нам прямо зараз, щоб дізнатися мінімальний обсяг замовлення для оптової ціни. 

 

Дорожній та тротуарний бордюри.

При використанні в будівельній галузі застосовуються два види бордюрів, які визначаються як дорожній та тротуарний (поребрик). Тротуарним бордюром (або поребриком) називають бордюр, що використовується для облаштування тротуарів, доріжок і підмостків, а також газонів, різних майданчиків і як елемент дизайну ландшафту. Крім цього, бордюр тротуарний надає естетичності акуратності для доріжки або дороги. Бордюр тротуарний можна зустріти в парку, на майданчику якого-небудь закладу, біля будинків приватного сектора і в багатьох інших місцях. Також, крім естетичних характеристик, він має і практичне призначення, яке полягає у збільшенні терміну служби плитки тротуарної. Такий же вигляд бордюру, як дорожній бордюр має більш практичне застосування і часто виготовляється спеціальним методом напівсухого вібропресування, завдяки чому володіє такими характеристиками, як морозостійкість і міцність. А щоб отримати найкращий ефект при укладанні дорожнього бордюру, його необхідно укладати, заздалегідь підготувавши поверхню, якою є щебінь, бетон і пісок. В цьому випадку камінь буде добре виконувати своє значення і довго служити. Також тротуарний і дорожній бордюри можуть мати різні параметри, до яких можна віднести розмір бордюра, його вага і інші характеристики. Тому, якщо Вам необхідно купити бордюр, вибрати відповідний елемент з великої кількості пропонованих виробниками – постачальниками даних елементів Вам допоможуть кваліфіковані фахівці в даній області. Наша компанія "ТСК", один з провідних продавців будматеріалів також представляє  великий асортимент дорожніх та тротуарних бордюрів, а консультанти нашої компанії допоможуть Вам зробити вибір виробу і швидко оформити покупку. Телефонуйте нам вже зараз, і Вам сподобається ліберальна ціна та асортимент будматеріалів.

 

Гарантована якість від виробника.

Враховуючи спеціальні вимоги і характеристики якості, які пред'являють до продукції дорожніх та тротуарних бордюрів, особливо важливо, щоб дана продукція відповідала таким критеріям, як висока якість використовуваного для виробництва бордюрів матеріалу, використання у виробництві даної продукції нових якісних технологій, а також дотримання стандартів виробництва та відповідність якості стандартам ГОСТ. Всі якісні параметри враховуються при виробництві матеріалів у нас, тому продукція нашої  компанії займає лідируючі позиції в галузі будматеріалів.

 

Розрахунок і доставка матеріалів.

Зробивши замовлення відповідного матеріалу, Ви можете швидко оформити його з допомогою наших співробітників, які допоможуть Вам здійснити розрахунок покупки. А якщо Вам необхідна доставка буде, її також можливо буде здійснити за окремою ціною, яка залежить від дальності місця Вашого будівництва. Слід враховувати також, що у нас ціна за доставку не входить у вартість покупки, а виробляється доставка по всій території України. Крім того, якщо Ви робите у нас оптову купівлю, ціна за Вашу покупку буде значно нижче, ніж для роздрібного продажу.

 

Дзвоніть і купуйте будматеріали з компанією "ТСК".

Щоб купити нашу продукцію, Вам потрібно зробити заявку на замовлення матеріалу, а наші менеджери передзвонять Вам для подальшого оформлення покупки. Пишіть нам для того, щоб вибрати кращу продукцію, яка застосовується до Вашого будівництва, і Ви зможете придбати наші матеріали швидко і легко.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner