15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Опори ЛЕП

Опора лінії електропередачі або, інакше кажучи, опора (стовп) ЛЕП являє собою конструкцію для тримання проводів для ліній електропередач, які знаходяться на певній висоті над землею. Такі опори застосовуються при будівництві ліній електропередачі при існуючому напрузі 35 кВ і більше, і при температурі повітря – 65 градусів за Цельсієм. Опори ЛЕП виконують функцію одного з основних елементів ЛЕП, який використовується в якості закріплення електричних проводів з урахуванням певної відстані. В сучасних тенденціях будівництва вже рідко використовуються дерев'яні стовпи, так як з'являються нові більш практичні конструкції – опори освітлення (ліхтарні стовпи). Опори ЛЕП дуже стійкі і можуть витримувати вітрове навантаження від 0.8 до 1.2 тз. Вони зазвичай мають довжину 10 м і конусну або круглу форму. Вага одного такого стовпа становить в середньому 680 кг, і відповідно, переміщення даних конструкцій бажано, щоб відбувалося з використанням відповідної важкої техніки. А серед переваг цих конструкцій часто виділяють їх протистояння корозії і впливу з боку хімічних речовин, що перебувають у повітрі.

Дані конструкції найчастіше використовують в будівлях, для яких пред'являють високі запити щодо якості та надійності. Ви можете купити опори ЛЕП від "Заводу ЗБВ" за кращою доступною ціною з застосуванням необхідних стандартів для цієї конструкції, і з дотриманням стандартів ГОСТ. Телефонуйте нам прямо зараз і Ви зможете отримати детальну консультацію щодо даного виду продукції.

в виде галереив виде списка

Ціна залізобетонні опори ЛЕП.

При встановленні ціни на опори ЛЕП слід враховувати, який розмір стовпа Вам необхідний, а також напруження, яке він повинен витримувати і з якою метою він буде встановлюватися. В цілому, ціна на стовпи ЛЕП у нас самі ліберальні, а для їх уточнення Ви можете зв'язатися з нашими фахівцями і дізнатися точну інформацію.

 

Різновиди опор ЛЕП та їх застосування.

Залізобетонні опори ЛЕП, які Ви можете придбати у нас, частіше використовують в стовпчастих конструкціях, які також розподіляються на одностійкові і квартальні. Звичайно, в більшій кількості використовують  одностійкові і застосовують їх при будівництві ліній з напругою до 220 кВ. Портальні ж, які можуть складатися з двох або більше стійок, застосовуються для ЛЕП (більше ніж 220 кВ). Існують також опори, що мають симетричне поперечний переріз, які можуть бути у вигляді квадрата, кола, кільця або правильного багатокутника. Такі конструкції можуть мати нижню частину товщі, ніж верхній. Телефонуйте нам і Ви зможете отримати детальну консультацію по асортименту та розміром конструкцій, які можуть Вам підійти. Застосування для залізобетонних опор ЛЕП може бути самим різноманітним: використовувати опори для переміщення електроенергії на віддалене відстань, для міського зовнішнього освітлення, а також для проведення електрики в будівлі від підстанцій. Також їх застосовують для радіощогл, мостів, естакад і залізничних споруд, будівель та інших конструкцій. Сьогодні неможливо уявити облаштування освітлювальних систем без залізобетонних опор, а опори ЛЕП, представлені у нас підійдуть для будь-якого проекту будівництва.

 

Переваги якості наших залізобетонних опор ЛЕП.

Основною функцією конструкційних опор ЛЕП є утримання проводів електроліній на рівні безпечного відстані від землі. В цілому, такі конструкції можуть виконувати свої функції протягом 50 років. Опори ЛЕП від нашого виробника виготовлені з високоміцного бетону, здатного протистояти таким негативним природним факторам як корозія або вплив різних хімічних речовин. Тому Ви хочете купити конструкційні опори ЛЕП у нас, Ви отримуєте гарантії відмінної якості, довговічності і стійкості до впливу згубних природних факторів.

 

Спеціальні пропозиції від нашої компанії і доставка опор ЛЕП.

Выбрав у нас необходимое изделие, Вы можете быстро оформить покупку, совершив расчёт с помощью наших сотрудников и также согласовать вопрос о доставке материалов, которую мы предоставляем по всей территории Украины. При покупке нужно учитывать, что цена доставки у нас будет рассчитываться отдельно от основной стоимости, а при совершении клиентом оптовой покупки из общей её стоимости будет вычитываться размер скидки, предоставляемой нашей компанией для оптовых покупателей. 

також Ми можемо запропонувати придбати інші види залізобетонних виробів, пиломатеріали, і звичайно ж газоблок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner