15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Фундаментні блоки

Фундаментні будівельні бетонні блоки (ФБС)

Фундаментні блоки (ФБС) стали невід'ємною частиною сучасної будівельної галузі. Фундаментні бетонні блоки є самим надійним і практичним рішенням прогресивної індустрії. Саме фундаментні блоки стали основою всіх будівель нашої епохи. З чим же пов'язана така широка затребуваність цього будівельного матеріалу?

Висока надійність і довговічність фундаментних блоків відкрило нові можливості в сфері будівництва. Крім низки технічних переваг, цей продукт не вимагає високих витрат. Тому фундаментні блоки легко замінили і витіснили всі традиційні способи створення основ споруд. Більшість сучасних підприємств і приватних осіб віддають перевагу саме цьому матеріалу при будівництві будівель різного типу.

Компанія "ТСК" представляє своїм клієнтам унікальну пропозицію! Тільки у нас можна купити найякісніші фундаментні блоки за ексклюзивною низькою ціною. Ми гарантуємо своєчасне виконання доставки та високу якість обслуговування. Всі залізобетонні вироби представлені в нашому магазині "ТСК" виконані згідно світовим стандартам і пройшли перевірку ГОСТ.

Якщо Ви бажаєте купити фундаментні балки за низькою ціною, то Вам варто зателефонувати нам.

в виде галереив виде списка

Які переваги та особливості фундаментних блоків?

Зовсім не дивно, що фундаментні блоки набули настільки широкого поширення в наш час. Цей продукт є найбільш практичним, екологічно чистим і економічним будівельним ресурсом. Він не вимагає високих витрат і є набагато безпечніше і вигідніше, ніж заливка та інші традиційні способи створення фундаменту.

Він виготовляється із залізобетону і представляє з себе масивний чотирикутний брусок. Фундаментні блоки оснащені міцними металевими петлями, призначені для кріплення. Цей матеріал не піддається корозії, гниття, старіння, зносу та іншим процесам розпаду. Завдяки спеціальній методиці виробництва, фундаментні блоки стійкі до будь-яких погодних факторів. Вони зберігають стійкість проти різних агресивних факторів навколишнього середовища, таких як перепади температур, вологість, мороз, опади і т. п.

Таким чином, цей матеріал служить надійно і довговічно, що також забезпечує його фінансову економічність.

Фундаментні блоки, що пройшли ГОСТ, називають ФБС, саме такий товар доступний в нашому магазині.

 

Як правильно підбирати фундаментні блоки?

Існує велика кількість різних форм, обсягів і типів фундаментних блоків. Щоб підібрати правильний матеріал, необхідно враховувати планування будівельного об'єкта. При підборі фундаментного блоку важливу роль відіграє не тільки масштабність і висота споруди, але також геологічні, або гідрогеологічні особливості середовища. За більш детальніше інформацією ви можете звернутися до нас за консультацією.

 

Де застосовуються фундаментні блоки?

Завдяки надійності і стабільності цього ресурсу, він широко застосовується в будівництві споруд різного типу. Фундаментні блоки є міцною основою для різних житлових і нежитлових об'єктів, у тому числі – у будівництві підвальних приміщень. Якості цього матеріалу забезпечує будівництво масивних багатоповерхових об'єктів, вага яких рівномірно розподіляється по фундаменту. Завдяки фундаментних блоків будівництво стало можливим як натуральних, так і штучних поверхнях.

Варто також відзначити, що цей матеріал використовується не тільки у створенні фундаменту, він також застосовується для будівництва несучих стін.

 

Ціна на фундаментні блоки (ФБС).

Як правило фундаментні блоки мають прийнятну і виправдану вартість. Ціна на ФБС залежить від його розміру і способу висушування. При пропарюванні вартість фундаментного блоку декілька вище, ніж при природній сушці.

 

Ексклюзивна пропозиція від "ТСК"

Компанія "ТСК" представляє унікальне співвідношення ціни і якості. Купуючи фундаментні блоки в нашому магазині, клієнт набуває надійність і довговічний комфорт за низькою ціною. На нашому сайті представлені тільки самі кращі товари, пройдені ретельну перевірку і аналіз професійних експертів.

Фундаментні блоки, представлені в нашому магазині, виготовлені вітчизняними виробником – компанією "Бетон від Ковальської". Продукція "Бетон від Ковальської" виготовляється згідно світовим стандартам, висококласними сучасними технологіями. 70 % будівельних об'єктів Києва були створені із застосуванням матеріалів компанії "Бетон від Ковальської".

Тільки у нашому магазині представлений широкий вибір товарів. Асортимент "ТСК" регулярно поповнюється новою продукцією. Всі найсвіжіші новинки для будівництва можна придбати на сайті "ТСК". Для своїх клієнтів ми надаємо висококласний сервіс. Звернувшись до нас, можна отримати кваліфіковану консультацію при виборі матеріалу. Доставка по всій Україні забезпечується сервісом нашої компанії.

Для отримання детальної інформації та консультації телефонуйте нам прямо зараз або залишайте заявки на сайті.

У нас Ви також можете придбати: газоблок, пиломатеріали цемент.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner