15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Вентиляційні Блоки

Вентиляційні блоки (вентблоки) є дуже важливим елементом для будівництва будинку. Основна функція вентиляційних блоків полягає в забезпечення циркуляції повітря і вентиляції в будівництві. Вентиляційні блоки в сучасних будівлях є основою гарного обміну повітря та сприяють витяжці неприємних запахів, що забезпечує комфорт для тих, що перебувають в будівлі людей. В основному, блоки вентиляційні представляють собою залізобетонну конструкцію з одного елемента, який є несучим і об'ємним, а також двох додаткових елементів. В головному з цих елементів вентиляційного блоку можна побачити вертикальні і похилі канали, по яких відбувається рух повітря, а додаткові елементи присутні тільки у вертикальних каналах.

Ціна на вентиляційні блоки.

Ціни на вентиляційні блоки залізобетонні в цілому бувають стандартні і відповідають якості і розміру даних конструкцій. Певною мірою на ціни венблоков впливає величина серії випускаються виробником конструкцій, а також їх розмір. Вам просто необхідно буде вибрати підходящий для вашої будівлі вентиляційний блок, і Ви відразу ж зможете придбати вентиляційні блоки у нас за прийнятною доступною ціною.

в виде галереив виде списка

Види і способи застосування вентиляційних блоків.

Серед ЖБ вентиляційних блоків існує два основних види блоків, перший з яких являє собою монолітні блоки і цей вид венблоков відрізняється простою конструкцією разом з великою ефективністю. Дана конструкція укомплектована закладними деталями, за рахунок яких вона може зв'язуватися з прилеглими блоками. До другого виду венблоков  можна віднести  збірні вентиляційні блоки, які з'єднуються за допомогою двох панелей методом електродугового зварювання закладних деталей. Всі види вентиляційних блоків Ви можете купити у нас з урахуванням доступної ціни, переглянувши їх на сайті. У цілому, основне призначення всіх бетонних  вентиляційних блоків полягає в  застосування в будівництві житлових і громадських будівель. А спорудження їх відбувається в звичайних умовах для будівель, що мають висоту до 16 поверхів і холодний або теплий горище.

 

Гарантія, екологічність вентиляційних блоків.

Незважаючи на велику різноманітність вентиляційних блоків, що проектуються під окремі приміщення, у нас ви можете замовити підходящу для вас конструкцію блоку, що відповідає вашим вимогам. До ваших послуг надається широкий асортимент вентиляційних блоків, який підійде під будь-який запит наших клієнтів. До того ж, бетонні конструкції, які ви можете замовити у нас, мають прекрасні якісні характеристики, оскільки виготовляються вітчизняним виробником згідно ГОСТу з використанням цементу високої якості, що обробляється спеціально для виготовлення блоків методом напівсухого вібропресованого.  При купівлі залізобетонного вентиляційного блоку слід враховувати, що вони можуть відрізнятися розміром і формою, тому що проектуються під різні приміщення. Щоб вибрати венблок, відповідний вашій будівництві за всіма цими параметрами, Ви можете звертатися до нас за детальною інформацією або ж за професійною консультацією від наших фахівців. Проте, незалежно від того, який вентиляційний блок ви хочете купити, всі конструкції у нас відрізняються надійністю, міцністю і стійкістю до впливу ззовні, а також вогнетривкістю і морозостійкістю. Крім того, наші вентиляційні блоки виявляють стійкість до цвілі, грибків, а також гниття. А завдяки використанню для побудови конструкцій екологічного матеріалу, Ви можете купити у нас вентиляційні блоки, які будуть абсолютно безпечними для здоров'я. Замовляйте вентиляційні блоки від виробника "Бетон від Ковальської" і ви істотно заощадите Ваш час, замовивши у нас.

 

Допомога у розрахунку.  Доставка.

Купуючи якісні залізобетонні вироби у нас за доступною ціною, при розрахунку Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію з Вас матеріалів від наших фахівців. Крім того,  мешканцям регіонів України надається  спеціальна доставка будівельних матеріалів від нашої компанії, здійснювана по території всієї України. Після оформлення замовлення питання про доставку матеріалів для наших клієнтів обговорюється окремо з кожним клієнтом індивідуально й оплата за доставку формується з урахуванням місця знаходження клієнта та обсягу його замовлення. Відповідно, чим більше сума вашого замовлення, там менше буде оплата за доставку його вам. Якщо ж ви плануєте робити оптовий замовлення, то ви зможете істотно заощадити, оскільки для оптових покупців наша компанія надає знижки.

 

Дзвоніть нам прямо зараз !

Замовляйте вентиляційні блоки від виробника "Бетон від Ковальської"! Для цього вам достатньо знайти необхідний вид вентиляційної системи, ознайомитися з асортиментом продукції, цінами і  зробити замовлення самостійно або ж у разі виникнення питань, звернутися за консультацією. Залишайте ваші заявки на сайті або телефонуйте, і Ви зможете придбати нашу продукцію, не витративши при цьому великої кількості свого часу. А якщо у Вас виникнуть труднощі з вибором асортименту вентиляційних блоків, просто пишіть нам і Ваша проблема буде вирішена. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner