15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Теплова камера

Теплова камера (теплокамера) – це спеціально поглиблене будову, яка складається з декількох спеціальних конструкцій із залізобетону. Теплова камера, як правило, складається з таких елементів, як плита верхнього блоку, середнього блоку і нижнього блоку. Верхня частина теплокамеры (верхня плита КП) являє собою перевернутий стакан з наявністю отвори, в середній частині (середня плита КС) теплокамеры ми можемо побачити наскрізне кільце, а в нижній її частині (нижня плита Ккд) знаходиться склянку з залізобетону. Ці елементи закріплюють між собою за допомогою зварювання деталей. За бажанням покупця, їх можна придбати окремо або в складі збирання та транспортування. Теплові камери тепломереж застосовують для використання в мережах каналізації та газових мережах, а також у водопроводі. А призначенням теплокамер є використання їх в неагресивному середовищі, яка характерна, в основному, для підземних комунікацій. Щоб робота теплових, газових, а також каналізаційних мереж була стабільною та належної якості, обов'язково застосовувати тут теплову камеру, яку виготовляють зазвичай з матеріалу – важкого бетону. Застосовують теплову камеру також у захисті вузлів і стиків, а також для вентилів, компенсаторів і пристроїв дренажів. Крім того, цей виріб може знадобитися для різноманітних відводів, перемичок і нестабільних місць в трубопроводі. Однією з функцій теплокамеры є також і захист від виникнення корозії в трубопроводі, а також в якості захисту систем від згубного впливу природного середовища (волога).

При виникненні необхідності убезпечити роботу комунікаційних систем, Ви можете купити теплову камеру, яка буде служити надійним протектором і захистом Вашої будівлі. У нас Ви маєте можливість придбати даний вид виробу за доступною ціною з урахуванням необхідного Вам розміру і характеристик даної конструкції. Наша продукція виготовляється з урахуванням новітніх технологій виробництва та з використанням якісного основного матеріалу. Залишайте Ваші заявки на придбання нашої продукції зараз і станьте учасником спеціальних пропозицій ціни на наші матеріали.

в виде галереив виде списка

Ціна на теплові камери.

На даний момент такий популярний серед забудовників матеріал як теплокамеры можна придбати у виробників-постачальників за цілком доступною демократичною ціною. При цьому в придбанні даного матеріалу забудовників також залучає сервіс доставки і надійність даного виду продукції.

 

Особливості застосування теплокамер.

Такі конструкції, як теплова камера використовуються здебільшого в будівництві інженерних комунікацій, при прокладанні мереж комунікацій, теплотрас, водопроводу або газопроводу. Облаштовують теплові камери під грунтом, на невеликій глибині і, тому, важливо, щоб вони володіли високим рівнем надійності. Для цього при виготовленні теплових камер використовують бетон з додаються до нього спеціальними хімічними добавками, які підвищують властивості цього матеріалу. Також хороша міцність бетону виходить за рахунок арматури з надійного якості сталі. А завдяки з'єднанню бетону і арматури із сталі теплова камера забезпечують кращу роботу теплотрас та газопроводу. Також всі елементи теплокамер відповідають стандартам Дсту і добре підходять для потреб сучасного будівництва. На сьогодні Ви маєте можливість придбати теплокамеру у нас, ціна на які є демократичною і відповідає якості. При цьому консультанти нашого відділу допоможуть Вам підібрати потрібний розмір конструкції, а також розкажуть про характеристики даної продукції. Вибирайте і замовляйте продукцію у нас для того, щоб Ваші будівельні об'єкти будувалися з матеріалів високої якості.

 

Гарантована якість наших матеріалів.

Ввиду важности функций теплокамер в строительстве, требования к их техническим характеристикам предполагают высокие стандарты. Предполагается, что тепловая камера должна быть очень прочной, не пропускать воду и быть устойчивой к низким температурам. Соответствие этим требованиям современного строительства, предъявляемых к теплокамере, Вы можете увидеть в материалах от нашего производителя, которые изготавливаются с учётом всех современных технологий производства и отвечают международным стандартам и ГОСТу. При этом цена на наши строительные материалы остаётся приемлемой для наших клиентов, поэтому купить материалы у нас Вы можете без лишних переплат.

 

Удобный расчёт и доставка наших материалов.

Если Вам понравились строительные материалы от нашего производителя, Вы можете купить их уже сегодня с доставкой по всей Украине. У нас Вы найдёте индивидуальный подход для каждого из клиентов, привлекательную систему скидок, а также дополнительные предложения для оптовых покупателей.

 

Заказывайте строительные материалы на любой выбор.

Став нашим клиентом, Вы получите строительные материалы гарантированно высокого качества, цена на которые вас обрадует, а также высококачественный сервис от наших сотрудников. Купить товары у нас очень легко. Для этого просто выберите понравившееся Вам у нас изделие и сделайте заказ. Звоните нам прямо сейчас, не теряйте время.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner