15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Цементний розчин

Цементний розчин являє собою кам'яний матеріал штучного походження, отриманий при затвердінні породи розчинової суміші. При цьому складу розчинної суміші включає в себе в'яжучі елементи, воду, дрібний заповнювач і добавки, що покращують її властивості. Цементний розчин застосовують, як правило, для кладки і штукатурних роботах, а також при виробництві зносостійких елементів підлоги.

Якщо Вам знадобився цементний розчин для будівництва, купити цементний розчин Ви можете в нашому магазині "ТСК" за найдоступнішими цінами. Варто сказати, що цементний розчин, реалізований в нашій компанії, представлений у нас від великого виробника "Бетон від Ковальської" і відповідає нормам і вимогам, що пред'являються до цієї продукції. Телефонуйте нам, якщо у Вас є питання щодо якості і видів нашої продукції на номер, що вказаний в контактах і наші фахівці зможуть підібрати для Вас відповідну марку цементного розчину і надати іншу необхідну інформацію.

в виде галереив виде списка

Ціна цементного розчину.

Ціна цементного розчину, як правило, є прийнятною для замовників та може змінюватися в залежності від його марки, види і призначення. А також ціна цементного розчину може змінюватись  виходячи з цінової політики виробника-постачальника продукції і враховуючи вартості доставки цементного розчину на об'єкт замовника.

При цьому купуючи цементний розчин у нас, Ви вибираєте найбільш прийнятну вартість даної продукції, а відмінне її якість від виробника і зручна доставка на об'єкт зроблять придбання цементного розчину у нас вигідним і зручним. Залишайте заявки на купівлю розчину цементного вже зараз і наші співробітники передзвонять Вам для уточнення подальших деталей покупки.

 

Види цементного розчину.

Цементні розчини виділяють жирні, худі і нормальні. При цьому відмінність жирних розчинів полягає в більшій кількості у їх складі цементу, а недоліком такого цементу є його швидке розтріскування. В худій ж розчині, на відміну від жирного, присутній великий відсоток піску, тому з таким розчином працювати проблематично. В основному, при здійсненні будівельних робіт застосовують цементні розчини марок 15, 50, 75, 100 150. А гранична міцність суміші досягається по закінчення 4 тижнів після заливки при температурі 15 – 25 градусів. Має місце при класифікації даної суміші також і така категорія як рухливість розчину, яка зазвичай розташовується в межах 4 – 15.

Варто сказати, що від виду обраного розчину цементу повністю залежить його застосування і властивості, якими дана суміш має, тому для тих, хто хоче купити цементний розчин, важливо правильно вибрати його вид і марку. У нашому магазині цементний розчин представлений великим асортиментом, тому, вибираючи цементний розчин у нас, Ви можете скористатися каталогом продукції або ж зателефонувати за вказаним у нас номером і порадитися з цього питання з нашими спеціалістами. Телефонуйте нам, якщо у Вас виникають питання при виборі даної продукції або ж пишіть на сайті і наші фахівці будуть раді Вам допомогти.

 

Властивості цементного розчину.

Цементний розчин володіє рядом корисних властивостей, які характеризують якість застосування суміші. До таких властивостей можна віднести легкоукладальність розчину – якісний розчин легко укладатися міцним, тонким шаром; рухливість цементного розчину (характеризується глибиною занурення металевого конуса); і водоутримуючу здатність цементного розчину – властивість розчину зберігати воду при укладанні на пористу основу.

Варто сказати, що цементні розчини, що реалізуються в нашому магазині, відрізняються високою якістю у відповідності з ГОСТом і мають характеристики, які визначаються їх маркою. Замовляйте дану продукцію у нас вже зараз, і Вас приємно здивує ціна цементного розчину.

 

Розрахунок і доставка нашої продукції.

Купуючи продукцію в нашому магазині, Ви зможете швидко і без особливих труднощів купити вибрану продукцію і, при необхідності, доставити її нашим транспортом на місце будівництва по території України. При цьому ціна доставки в нашій компанії розраховується менеджером окремо від загальної вартості покупки з урахуванням дальності знаходження об'єкта забудовника. Крім того, у нас покупці можуть вибрати зручний варіант розрахунку, а відмінний сервіс та індивідуальний розрахунок вартості покупки співробітниками компанії зроблять Вашу покупку будматеріалів у нас швидкою і зручною.

 

Спеціальні цінові пропозиції.

Гнучка цінова політика нашої компанії включає в себе різні цінові пропозиції, розраховані як на оптових, так і на дрібнооптових покупців. При цьому якщо Ви плануєте купити у нас великий обсяг замовлення, знижки на продукцію будуть розраховані менеджером, беручи під увагу його величину. Замовляйте більше нашої продукції і Вас чекають вигідні цінові пропозиції, а також телефонуйте нам на номер, що вказаний в розділі контакти і Ви будете знати про все, що стосується покупки будматеріалів у нас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner