15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Керамзитобетон

Керамзитобетон відноситься до поширених будівельних матеріалів. Керамзитобетон являє собою категорію легких бетонів або пескобетонов, а наповнюється він керамзитом. Варто відзначити, що будинки, побудовані з даного матеріалу можна віднести до розряду екологічного будівництва, оскільки основний елемент цього виробу – глина відноситься до екологічно чистих матеріалів.

Наша компанія "ТСК" пропонує придбати високоякісний керамзитобетон, представлений в нашому асортименті різними маркуваннями. А якщо у Вас виникнуть труднощі при виборі даного матеріалу, наші менеджери допоможуть Вам зробити аргументований вибір даної продукції, а також розрахують вартість Вашого замовлення, беручи до уваги кількість купується Вами продукції.

в виде галереив виде списка

Ціна керамзитобетону.

На сьогодні популярність керамзитобетону обумовлена великою кількістю переваг у використанні цього матеріалу, а також його привабливою вартістю, яка дозволяє придбати керамзитобетон практично всім. Важливо відзначити також, що ціна керамзитобетону знижує витрати на будівництво в цілому.

У нас передбачена вигідна система знижок на продукцію для покупців керамзитобетону, що дозволяє купити цей матеріал і інші види продукції з урахуванням кількості купованих виробів, а також індивідуальних знижок, що враховуються менеджером при розрахунку замовлення. Залишайте Ваші заявки на сайті вже зараз для здійснення замовлення представленого у нас керамзитобетону, а також телефонуйте нам для отримання додаткової інформації про ціни на нашу продукцію.

 

Переваги у використанні керамзитобетону.

До числа головних переваг керамзитобетону в будівництві можна віднести його екологічну чистоту, яка визначається тим фактом, що глина, застосовувана при виготовленні даного матеріалу, утворює спеціальні гранули, і являє собою абсолютно натуральний продукт. Крім того, цінною характеристикою цього матеріалу є його невелика вага, тому що завдяки такому вазі стіни з керамзитобетону чинять менший тиск на фундаментну основу і використання цементу можна скоротити. До цінним властивостям цього матеріалу відноситься також і його хороша теплоізоляція і шумоізоляція, завдяки яким стіни з цього матеріал «можуть дихати», що допомагає регулювати вологість і свіжість повітрообміну в приміщенні. А швидкість монтажу із застосуванням керамзитобетону незмінно вище, ніж при застосуванні інших матеріалів.

 

Доставка наших матеріалів по Україні.

Заказывая нашу продукцию, клиенты могут доставить её на объект самовывозом или воспользоваться услугами доставки, предоставляемыми нашей транспортной компанией в любой регион Украины. Заказывайте нашу доставку, если Вам подходит второй вариант и наш менеджер предоставит расчёт к оплате по данной услуге отдельным чеком, зависимо от того, насколько близко находится Ваш объект от склада нашей продукции.

Для получения дополнительной информации относительно размеров, применения и характеристик интересующей Вас продукции, а также её цены Вы можете связаться с нами, написав сообщение на сайте или позвонив нам на указанный в соответствующем разделе номер. Пишите нам уже сейчас или оставьте Ваши контакты, используя опцию "Перезвоните мне" и наши специалисты в ближайшем времени свяжутся с Вами сами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner