15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Оренда авто-бетононасоса

Для молодих будівельних компаній, на етапі раннього інвестування, не завжди можлива купівля спеціалізованою, як правило, дорогий в закупівлі та обслуговування будівельної техніки.

Мінімальний набір будівельного обладнання не припускає високу швидкість реалізації проекту, у разі стислих термінів і особливих вимог замовника, має сенс задуматися про оренду будівельної техніки, зокрема – бетононасоса.

в виде галереив виде списка

Для чого призначений бетононасос?

Подача бетонної суміші безпосередньо на місце будівництва – найбільш практичне і перевірене рішення, що дозволяє якісно і в стислі строки здійснити монтаж об'єкта. Подача цементної суміші – без проблем, бетононасос справиться і з цим завданням.

Типи бетононасосів:

  • Автобетононасос на базі автомобільного шасі з розбірної системою подачі розчину і додатковим обладнанням, що здійснюють подачу бетону під тиском на необхідну відстань.
  • Стаціонарний бетононасос – відрізняється відсутністю самохідного шасі, область переміщення обмежується будівельним майданчиком. Характеризуються великою потужністю, і вимагають допоміжний пристрій для переміщення.

Ціна на послуги бетононасоса варіюється від вибраного типу, умов роботи і передбачуваного обсягу робіт, враховуються години простою і існує мінімальний час замовлення, яке визначається часом розгортання і підготовки агрегату до роботи.

Немаловажный нюанс – любая фирма и магазин стройматериалов, предоставляющие оборудование в аренду, должны заранее знать о длительности и времени начала предполагаемой работы. Сложный и длительный цикл по окончанию работ, включающий промывку системы и демонтаж ведущих каналов, не менее сложный цикл установочных работ требуют времени. Заказчику это удобно еще и потому, что все заботы про оборудование берет на себя фирма, предоставляющая бетононасос в аренду.

Оренда авто-бетононасоса:

  1. авто-бетононасос (22 м, 24 м, 32 м, 37 м. 42 м. 47м)
  2. стаціонарний бетононасос + подача всередину приміщення (складальна траса  до 200 метрів)

Мінімальне замовлення 2 години + подача.

Вартість роботи бетононасоса прораховується за формулою :

Подача (в ціну подачі входить робота 2 години) + вартість роботи за кожну наступну годину.

* Прохання замовляти бетононасос заздалегідь.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner