15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Розчин кладочний

Розчин кладочний (розчин для кладки) – це суміш трьох складових: в'яжучий компонент, заповнювач і затворітель (вода). Як правило, якщо мова йде про розчині кладочном, або як його ще називають, цементному розчині, мається на увазі суміш цементу, піску і води у співвідношенні 1:3:0.5. Відхилення від даної пропорції залежить від того, для яких цілей призначений кладочний розчин, і в яких умовах він буде використовуватися. До початку затвердіння суміш з цих компонентів називають розчинною сумішшю.

Ціна розчину для кладки.

Ціна на розчин залежить від марки розчину, чим вище марка, тим вище ціна відповідно. Ми забезпечимо всі необхідні умови доставки з гарантованим збереженням високих якісних характеристик будівельних матеріалів. Дзвоніть нам прямо зараз та ціна розчин для кладки Вам приємно здивує.

в виде галереив виде списка

Область застосування розчину.

Основні області застосування  цементного розчину – це цементна кладка для зведення будівельних конструкцій з цегли. Потім ще одна область – це штукатурні роботи. У такому разі до кам'яної кладки  розчину висуваються такі вимоги як пластичність суміші і її рухливість. І третя популярна область – це виготовлення стяжки підлоги.

Знаючи про види майбутніх робіт, і купується відповідна суміш. При цьому потрібно враховувати і погодні умови, при яких будуть використовуватися суміші. У негоду і мороз до сумішей додають такі речовини як пластифікатори. Вони призначені для поліпшення певних властивостей – пластичність розчину. При звичайних умовах це властивість можуть забезпечити в певних пропорціях глина або вапно. А в негоду ці компоненти замінюють на пластифікатори. А такі добавки, як каталізатори, що забезпечують кам'яної кладки затвердіння розчину навіть при негативній температурі зовнішнього середовища. Зимовий кладочний розчин відрізняється і пропорціями, що входять до складу цементу, води і піску. Враховуючи, що подібні добавки збільшують вартість кладочного розчину, всі нюанси потрібно врахувати ще до покупки. Якщо у Вас виникають питання на предмет, який розчин краще всього підійде для Вашого будівництва, телефонуйте, і наші менеджери проконсультують по всіх питаннях. 

 

Виды растворов кладочных. 

В зависимости от количества используемого вяжущего вещества кладочные растворы бывают простые и сложные. По типу изготовления кладочные растворы могут быть заводскими и непосредственно замешанными на строительном объекте. При ручном замешивании качество раствора снижается, так как смесь перемешивается не так тщательно. А это в свою очередь может отразиться на качестве уже готового построенного объекта.  

Все представленные в нашем магазине кладочные растворы изготовлены согласно ГОСТа  4.233-86.

 

Растворы строительные. Номенклатура показателей. 

Чтобы построенные сооружения и конструкции в процессе эксплуатации служило долго, не смотря на то, что будут постоянно подвергаться физическим, технологическим, физико-механическим воздействиям, нужно правильно подбирать строительный материал для конкретных условий. На нашем сайте представлены только лучшие смеси, и в большом ассортименте. Звоните сейчас или оставляйте заявки на сайте и наши менеджеры с удовольствием с Вами свяжутся. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner