15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Сходові щаблі

Сходові східці залізобетонні являють собою окремо взяту щабель, яка кріпиться за допомогою певних методів. До сходових східців пред'являють дуже високі вимоги щодо характеристик міцності, надійності і довговічності. А також основними вимогами до матеріалів для виготовлення даних конструкцій є пожежобезпечність і сейсмостійкість, тому сходи виготовляють з бетону високого ступеня витривалості. А завдяки тому факту, що під час виробництва бетон для майбутніх сходових ступенів проходить процес армування (у відповідності з нормами запасу міцності), він стає стійким до навантажень і інтенсивного використання. Східці сходові ЖБ є дуже популярним видів будівельних конструкцій і користуються великим попитом у споживачів. Використовують ці елементи в основному для будівель сходових прольотів всередині або зовні приміщення у житлових будинках або промислових будівлях.

Широке застосування в будівництві сходів передбачає наявність цих конструкцій в асортименті компаній-виробників. Щоб купити сходові щаблі за доступною ціною у нас, Ви можете зв'язатися з менеджером компанії "ТСК" за вказаним телефоном і отримати детальну інформацію про наявність та асортименті даного виробу у нас, а також дізнатися яку вартість складає доставка. Дзвоніть нам чи пишіть і отримуйте професійну консультацію по всім питанням, які Вас цікавлять.

в виде галереив виде списка

Ціна на сходові щаблі.

Встановлення ціни на сходові східці залізобетонні відбувається в залежності від характеристик використовуваного для виробництва цих конструкцій основного матеріалу (тобто бетону і арматури). Також для покупців сходових ступенів, які здійснюють вибір елементів залізобетонних конструкцій необхідно знати, що з'єднання тут можуть мати різний розмір, відхиляючись від Госту. Тому всю конструкцію бажано купувати в одного виробника цієї продукції. Конструкції сходових ступенів, представлені нашим виробником  - це  доступна ціна і відмінна якість матеріалів, застосовуваних для виробництва конструкцій ступенів. Ви можете вибрати конструкцію з підходящою для Вас характеристиками ціною і залишити заявку або зателефонувати нам.

 

Різновиди сходів.

Такі поширені і популярні елементи будівництва як залізобетонні сходи мають певні різновиди, що визначають їх призначення в будівництві. Виділяють три види сходових ступенів, серед яких ЛСН позначає сходову нижню сходинку; ЛСВ являє собою сходову верхню щабель; і ЛЗ – проміжна сходова щабель. Важливо також, що види ЛСВ і ЛСН зазвичай застосовують, коли в сходової конструкції є сходові майданчики. Якщо Ви плануєте купити сходові ступені, зверніть увагу на присутність або відсутність закладних пластин на сходах з торцевої частини. Тому що вони знадобляться Вам для подальшої установки прикрепляющих елементів перил (коли їх передбачено конструкція). А допомогти Вам у підборі необхідного виду сходовому майданчики зможуть наші фахівці, які володіють високим рівнем кваліфікації та нададуть Вам всю необхідну інформацію щодо підбору і використання залізобетонних сходових ступенів. Дзвоніть нам чи пишіть і отримуйте кваліфіковані консультації, а також замовляйте матеріали для Вашого будівництва вже зараз за низькими акційними цінами.

 

Гарантія і якість сходових ступенів.

Если Вы хотите обеспечить ваше строительство лучшими материалами, и при этом Вам нужна своевременная их доставка, покупая строительные материалы у нас, Вы будете уверены в том, что лестничные ступени на Вашем объекте выполнены из высокопрочного армированного бетона, изготовленного на современном оборудовании, и отвечают мировым стандарта строительства, а также  стандартам ГОСТ. Для данных изделий большое значение имеют качественные характеристики материала, из которого оно было выполнено, поскольку для лестничных ступеней основным требованием является прочность и надёжность. А якість і надійність наших матеріалів гарантовано виробником, що забезпечить довговічність і безпека вашого будівельного об'єкта. А також наш матеріал володіє такою характеристикою, як екологічність. Купіть сходові щаблі зараз і Ви будете раді відповідності ціни і якості наших матеріалів.

 

Як визначити необхідну кількість ступенів?

Определившись с подходящим Вам элементом товара, Вы можете очень просто совершить покупку и расчёт и доставку наших материалом. Наши менеджеры помогут Вам в этом, оказав самый качественный сервис и предоставив такую услугу как доставка материалов по всей Украине. Вы можете купить строительные изделия по низким доступным ценам с учётом отдельной стоимости доставки материалов. Наша компания старается предоставить обслуживание в индивидуальном порядке с каждым клиентом. При этом, оптовым покупателям предоставляются скидки: покупайте больше продукции и строительные и наши строительные материалы станут для вас ещё дешевле.

 

Оставляйте ваши заявки.

Покупайте строительные материалы у нас: оставляйте Ваши заявки, а также звоните. В нашей компании сумеют ответить на потребности каждого клиента.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner