15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Сходові майданчики

Сходові площадки залізобетонні являють собою окремі конструкції, що мають головні стіни з цегли та бетону і з цієї причини вони сприймають тільки націлену на них навантаження. Сходові майданчики повинні знаходитись над землею, і відокремляться спеціальними деформаційними швами для того, щоб була забезпечена налагоджена їх діяльність. Сходові площадки залізобетонні виготовляються з матеріалу, вид якого не нижче-15. Іноді ці елементи покривають керамічною плиткою. В основному, сходові майданчики і марші виготовляються у вигляді єдиного цілісного вироби. Область використання сходові майданчики знаходять у будівлях із зібраного залізобетону або в цегляних будівлях. Ще ці вироби для будівництва можуть застосовувати до об'єднання з жб маршами для побудови ступінчастих прольотів в господарських, промислових, обжитих будинках або спорудах спеціального призначення. Ці елементи можуть бути застосовані як при облаштуванні посередині сходів, так і для зовнішнього застосування. Найбільш придатними умовами для застосування жб майданчиків в неагресивному середовищі при використанні в неопалюваних приміщеннях є температура до ― 40 градусів.

Якщо Ви хочете купити сходові майданчики за невисокою ціною, в нашому асортименті Ви обов'язково знайдете ту продукцію, яка підійде Вам по вартості і таким параметрам, як величина, розмір, вага і т. д. Телефонуйте нам прямо зараз, і задавайте питання, що цікавлять Вас, і ми Вам допоможемо.

в виде галереив виде списка

Ціна сходових майданчиків.

Сходові майданчики жб часто застосовують для будівництва поряд з такими матеріалами, як сходові щаблі і сходові марші, для них характерною є невисока ціна, доступна для споживачів. Однак, на ціну можуть впливати параметри елементів (розмір, вага), а також окрему вартість складає доставка.

 

Типологія сходових майданчиків та їх застосування.

 На сьогоднішній день виділяють наступні види жб майданчиків, що застосовуються в будівництві: плоскі 1-ЛП в застосуванні маршів виду ЛМ, ребристі 2 ЛП застосовуються з маршами ЛМ; а також ребристі ЛПФ для маршів ЛПФ; і ребристі ЛП майданчики, напів-майданчики для маршів ЛМП. Ці типи майданчиків являють собою прямокутні платформи з просвітами, що необхідні при об'єднанні майданчики з сходовим маршем. При цьому таке з'єднання роблять за допомогою головних балок. Останнім часом  також з'явилися моделі майданчиків ребристі ЛПП, які застосовуються без консолі. У багатьох випадках, жб майданчики ми можемо побачити в місцях загального користування, тому їх нерідко застосовують разом з обробкою (наприклад, з плиткою). Враховуючи широкий асортимент сходових майданчиків, для того, щоб зробити правильний вибір, краще всього звернутися за консультацією до фахівця. А для цього Вам потрібно просто набрати наш номер і фахівці наших відділів будуть раді запропонувати Вам саму детальну інформацію щодо асортименту даних матеріалів, і Ви зможете придбати сходову площадку, яка Вам потрібна без особливих зусиль.

 

Якість і безпеку наших сходових майданчиків.

Сходові майданчики ЖБ займають важливе значення в усіх галузях сучасної будівельної галузі і, оскільки вони входять в складові елементи жб сходів, саме від цих виробів залежить безпека знаходяться на цих сходах людей. Тому дуже важливо, щоб ці матеріали були споруджені згідно всім необхідним вимогам і гарантіями якісної експлуатації.  Наші матеріали для будівництва від виробника "Бетон від Ковальської" відповідають всім стандартам безпеки будматеріалів, що необхідні, а також якісним характеристикам з виробництва та вимогам Госту, тому, купуючи сходові майданчики жб у нас, Ви будете впевнені в найкращій безпеки та якості цих елементів. Телефонуйте нам і Ви зможете придбати наші матеріали за привабливою акційною ціною.

 

Здійснення купівлі та доставка наших матеріалів.

Купити сходові майданчики жб, а також інші наші вироби просто. При цьому вам потрібно, вибравши в каталозі матеріали для покупки, оформити замовлення. А нададуть необхідну підтримку Вам в цьому менеджери наших відділів, які зроблять розрахунок і нададуть таку послугу, як доставка по Україні, якщо вона Вам необхідна. Слід враховувати, що вартість доставки у нас не входить в суму покупки, тому, якщо Вам потрібна ця послуга, доставка буде розрахована, виходячи з місця, куди необхідно її провести. Також у нашій компанії надаються знижки для оптових покупців, тому враховуйте що, купуючи нашу продукцію в оптовому кількості, сума покупки стає менше.

 

Замовляйте сходові майданчики у нас за невисокими цінами.

Наші сходові майданчики представляють самі якісні будматеріали, які реалізуються за невисокої вартості. Замовляйте у нас будматеріали та отримайте акційна пропозиція ціни від нашої компанії.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner