15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Дощоприймачі

Дощоприймач являє собою елемент системи каналізації і встановлюється в основному під ринвою (точковий варіант) або в місцях збору води на майданчику (лінійний варіант). Дощоприймач для збору води з покрівлі являє собою спеціальну пластикову ємність, що має кошик – вкладиш. При цьому дощоприймачі з'єднуються з водовідвідної трубою з одного боку та зливової каналізацією з іншого. Для облаштування точкового водовідводу з доріг використовують чавунні дощоприймачі – каналізаційні люки. А вони встановлюються в точці стикування спеціально облаштованих ухилів, які призначаються для стоку води в каналізацію.

Наша компанія пропонує купити дощоприймач, виготовлені з різних матеріалів. Великий вибір дощоприймачів у нас дозволить замовникам знайти дощоприймач, що відповідає індивідуальним запитом. А при виникненні запитань при виборі дощоприймача, можна зателефонувати нам, і наші фахівці нададуть інформацію щодо розмірів та характеристик дощоприймачів, що реалізуються у нас.

Ціна дощоприймачів.

Ціна дощоприймачів залежить від сировини, яка застосовувалася при виготовленні даної продукції. З цього випливає, що більш високу вартість мають чавунні дощоприймачі, що характеризує велику вагу. А дощоприймачі, основу яких складають інші матеріали, коштують дешевше. Але, незважаючи на цінову різницю, всі види дощоприймачів на сьогодні користуються великим попитом у замовників.

 

Різновиди люків каналізаційних дощоприймачів.

При організації водовідведення важливе значення мають чавунні дощоприймачі. Даний вид дощоприймача застосовують найчастіше для дренажних колодязів, що є пристосованими для прийому поверхневих вод з вулиць, дворів та інших територій. При цьому зібрана вода проходить в каналізацію, а основа дощоприймача, як правило, вмуровували в бетонну основу. Інший різновидом даного люка пластиковий дощоприймач, який виготовляють з пластику хорошої міцності. При цьому можливість вертикального закріплення такого виробу значно збільшує якість водовідведення, що актуально для територій з великою кількістю опадів.

Предлагая купить дождеприемник у нас, мы гарантируем высокое качество наших изделий данного вида в соответствии с ГОСТом. А также весомым аргументом в пользу нашей продукции послужит приемлемая её цена. Заказывайте нашу продукцию дождеприемников уже сейчас и Вы сможете совершить выгодное приобретение понравившейся продукции данного вида.

 

Покупка в продукции в "ТСК" и её доставка.

Покупая товары из представленного нашего каталога, заказчики могут выбрать приемлемый способ расчёта и при необходимости оговорить вопрос о доставке заказа нашим транспортом, которую мы можем осуществить по территории всей Украины. При этом наш менеджер сопровождает Ваш заказ на всех его этапах. А если у Вас появляются вопросы, Вы можете задать их нашему сотруднику.

 

Пишите нам.

В нашей компании её сотрудники всегда могут предоставить для Вас самую важную информацию и нашей продукции, и её цене, а также о возможностях получить скидку при покупке. А для того, чтобы связаться с нами, Вы можете просто оставить контактный номер в сообщении, и мы ответим на Ваши вопросы в ближайшее время. Пишите нам уже сейчас и будем рады ответить на интересующие Вас вопросы.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner