15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Бетон М-100

Бетон М-100 є штучним матеріалом, який виходить із суміші води, в'язкої складової і різних наповнювачів. Бетон - один з найпопулярніших будівельних матеріалів, який також дуже затребуваний. Хоча ця марка бетону не володіє високою міцністю, її використовують у широкому спектрі будівельних робіт. Бетон М-100 – бюджетний матеріал, а будівельні роботи за допомогою цього бетону здатні забезпечити додаткову міцність, що робить його незамінним матеріалом, використовуваним в будівництві. Унікальні властивості бетону М-100, підготовчі роботи з його використанням забезпечать надійність кінцевого продукту.

Бетон М-100 застосовується для великої кількості будівельних робіт. Крім основної функції бетону М-100 – підготовчої, даний матеріал використовується для створення кріплень конструкцій із залізобетону, встановлення опор для огорожі або освітлення. Більше того, з допомогою бетону можна створити фундамент для забору, заповнити порожнечу або ж закріпити бордюр. Також можна використовувати цей матеріал для покрівельних стяжок і покриттів тимчасового користування. За допомогою М-100 можна побудувати не несе фундамент під євро-паркани, використовувати як основу для каркаса під арматуру і в накладці дорожніх покриттів. Затока основу бетоном М-100 можна приступати до наступного етапу роботи – встановлення необхідних конструкцій.

в виде галереив виде списка

Якість, гарантія, ГОСТ

Необхідно зауважити, що бетон є так званим худим бетоном. Худим бетон М-100 називають, тому що він не володіє достатньо високою міцністю для використання в будівництві будинків, а підходить лише для підготовчих або допоміжних робіт. Бетон найчастіше виготовляється на гранітному, вапняному або гравію щебеню, а в продаж надходить у вигляді готової суміші, що позбавить Вас від самостійного змішування бетонного розчину, завдяки чому Ви заощадите час.

Для збереження властивостей бетонної суміші в бетономішалці, необхідно не перевищувати час перебування розчину в ній, так як розчин може зв'язуватися з часом. Звичайно, цьому процесу можуть перешкоджати різні сповільнювачі, але їх ефект розрахований на час не більше 2 годин. З цієї ж причини не рекомендується місити бетон протягом декількох годин.

Компанія "ТСК" здійснює продаж бетону марки М-100 тільки високої якості, який відповідає стандартам ГОСТ.

 

Допомога в прорахунку, продаж та доставка бетону М-100.

Наші менеджери допоможуть Вам здійснити розрахунок того, скільки буде потрібно бетону для тієї чи іншої будівельної роботи. Співробітники нашої компанії є висококваліфікованими, в професійності яких Ви можете бути впевнені.

Мы продаем и поставляем бетон марки М-100 только в пределах Киева и Киевской области. Купить бетон М-100 можно позвонив нам или оставить заявку на сайте, и мы обязательно с Вами свяжемся.

Также мы осуществляем продажу следующих строительных материалом: пиломатериалы, металлопрокат и газоблоки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner