15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Бетон М-200

Бетон М-200 відрізняється від попередніх марок тим, що у неї вище межа міцності, ніж у бетону М-100 і М-150. Межа міцності на стиск – це і є той показник, який береться до уваги при виборі бетону як будівельного матеріалу. Ця величина вимірюється в такому параметрі, як кілограм-сила на квадратний сантиметр. Для бетону М-200 це показник означає, що бетон витримає навантаження в 200 кілограм-сил на 1 сантиметр квадратний. А це досить хороша міцність, і при будівництві невеликих конструкцій, до яких не висуваються жорсткі вимоги до міцності, бетон М-200 буде найбільш підходящим матеріалом.

Якщо Ви хочете купити бетон М-200 дзвоніть нам прямо зараз.

в виде галереив виде списка

Склад бетону марки М-200.

Склад бетону М-200 може незначно зміняться, враховуючи компоненти бетонної суміші, і виробника. Але є і базові компоненти, які залишаються незмінними за будь-яких обставин. До них відносяться цемент, який може бути або 400 або 500. Ще одна базова основа – це просіяний і висушений пісок. Саме в просіяному і висушеному вигляді він звільнений від шкідливих добавок. А ці добавки в свою чергу можуть надати бетону інші, небажані властивості. І, звичайно ж, щебінь, який може бути або вапняним, або гранітним,  або гравію, який додає велику щільність бетону.  Щебінь використовують з трьох фракцій: 2-5; 5-10; 10-20, що дозволяє бетонної суміші бути удобоукладываемой. Вода, як одна з базових основ, використовується в певній пропорції, в даній торговій марці це буде 20% від загального обсягу. В залежності від щільності щебеню і кількості води можна отримати відповідно різну щільність бетону.

В состав бетона иногда вносят различные добавки,  которые повышают  определенные  свойства и характеристики. К таким характеристикам относятся: подвижность,  водонепроницаемость, класс прочности на сжатие, морозостойкость и. Изменять эти характеристики можно при помощи пластификаторов, стабилизаторов, гидрофобизаторов, и т.д. Например, подвижность бетона М-200 варьируется от П-2 до П-4, а за счет такой добавки, как пластификатор, этот показатель можно улучшить.  

 

У каждой такой добавки свое назначение.

Качество и долговечность бетона зависят от того, насколько состав и пропорции соответствуют ГОСТу. И не менее важно, чтобы все компоненты были тщательно перемешаны. Вручную это сделать сложнее, лучше использовать бетономешалку и свежий раствор сразу же использовать.

Покупая бетон М-200 у нас, Вы гарантированно получите именно то, что заявлено на упаковке.

 

Преимущества бетона М-200

Завдяки не високою ціною, бетон М-200 має велику сферу застосування. Хоча цей бетон М-200 вважається універсальним, краще за все його використовувати в будівництві конструкцій не великої або середньої маси. Це можуть бути ЖБ пояси, перекриття у вигляді плит, стяжки, дорожні плити та інше.

Доставка бетону М-200 здійснюється тільки  по Києву і області. Ціни уточнюйте по телефону, перед відправкою. Якщо у Вас є сумніви, який бетон потрібен саме Вам, наші менеджери абсолютно безкоштовно проконсультують Вас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner