15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Бетон М-300

Бетон М-300 – один з видів бетону високої якості. Щоб виготовити М-300 використовують в його виробництві вапняк, граніт і гравій, що належать до великих заповнювачів. Від використання таких складових міцність бетону зростає в рази. Якщо використовувати заповнювач на основі великих гірських порід, тоді й виходять міцні будівельні розчини. А якщо потрібно посилити якісь властивості бетону, тоді додатково можуть вводити спеціальні добавки. До цих добавок відносяться пластифікатори, каталізатори, сповільнювачі схоплювання, протиморозні добавки. Такі речовини роблять ціну на бетон М-300 декілька вище. Тому потрібно заздалегідь визначитися з призначенням бетону М-300, які ставлять перед ним завдання.

Якщо Ви не впевнені у виборі марки бетону, розрахунку потрібного об'єму бетону М-300, наші менеджери проконсультують Вас, просто зателефонуйте нам.

в виде галереив виде списка

Характеристика бетону М-300.

Бетон М-300, відрізняється  хорошими показниками і відмінною якістю. Наприклад, одна з його позитивних сторін -  стійкість до низької температури. Тому бетон М-300 використовується там, де можливо поява розтріскувань після морозів. Бетон М-300 здатний того уникнути. Бетон М-300 стійкий до підвищеної вологості. Тому бетон даної марки укладають навіть в умовах підвищеної вологості. Це обумовлено тим, що про характеристику водонепроникності бетону М-300 належить до категорії Б.  Ця категорія відрізняється від інших малим вбирання вологи. Точно також бетон М-300 стійкий до дії солей, хлоридів і хімічної середовищі. Бетон марки М-300 стійкий до стирання, а після затвердіння стає гладким.   

 

Способи застосування бетону М-300.

Де застосовують бетон М - 300: будівництво невеликих будівель самого різного призначення, і приватного, і комерційного, причому ці будівлі припускають в готовому вигляді великі навантаження. Якщо ні, тоді це буде фінансової втратою. Ще є такі області застосування: заливка фундаменту, доріжок, дорожнього покриття, сходів, огорожі, створення пінобетону, панелей стін, балок, і так далі. Додатково бетонні конструкції можуть зміцнювати арматурою або сталевими прутами. Це робиться в тому разі, якщо побудована споруда буде відчувати великі навантаження.

Його застосування не завжди доцільно, так як навантаження повинна відповідати не менше 300 МПа. Він з легкістю приймає навантаження. Якщо ж навантаження буде менше, тоді краще зупинити свій вибір на тих бетонах, які знаходяться нижче бетону М-300, Такі як М-250. Саме на такий опір розрахований даний бетон.  Твердне він через 10 -12 годин. З-за великої області застосування і відмінної якості він популярний і серед будівельних компаній, і серед приватних  клієнтів. Щоб купити такий бетон М-300, телефонуйте за вказаними номерами на нашому сайті.

 

Доставка бетону М-300 по місту Київ та області.

Замовляючи бетон у нас на сайті, потрібно враховувати, що доставка здійснюється тільки по місту Київ та населених пунктів Київської області.

Телефонуйте, і ми допоможемо підібрати вам бетон тієї марки, яка потрібна саме вам. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner