15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Бетон М-150

Бетон М-150 – це будівельний матеріал, який отримують шляхом змішування певних компонентів. Бетон М-150 знаходиться в ціновій категорії однією з найдоступніших. Бетон М-150 не набагато дорожче бетонної суміші М-100, але все ж дешевше, ніж бетон М-200. Низька вартість бетону визначається зниженими процентними вмістом цементу, і повною відсутністю спеціальних зміцнюючих добавок. Ці два компоненти і грають важливу роль в утворенні ціни, та сфери застосування даної бетонної суміші. Незважаючи на знижений вміст цементу, а значить і не високі експлуатаційні параметри, бетонна суміш використовується в приватному будівництві, і в дорожньому дуже часто. Все буде залежати від призначення майбутнього об'єкта.

Незалежно від поставлених цілей, процес будівництва вимагає міцного фундаменту для майбутньої конструкції. Щоб зменшити осадку готового побудованого будинку, в якості підстилаючого шару бетон М 150 підійде краще всього. У нього найменший відсоток усадки.

в виде галереив виде списка

Способи застосування бетону М-150.

В приватному будівництві бетон М-150 знайшов найбільш часте застосування через його цінової доступності. Це все, що не вимагає занадто високих показників міцності. Наприклад, це може бути підготовча робота для заливки фундаменту під невеликі споруди, таких, як гараж або сільськогосподарська споруда. Те, що стосується мінусів бетону марки М-150, то це тимчасові рамки. Потрібно обов'язково почекати певний час для того, щоб даний матеріал набрав достатню міцність. І лише після того, коли бетон М-150 застиг, можна продовжувати будівництво і зводити конструкцію далі. Але невисока вартість бетонної суміші, особливо у великих об'ємах, це плюс, так як не доводиться багато переплачувати.

Часто застосовують дану бетонну суміш при заливці підлог, стяжок, бетонуванні доріжок. Зручність укладання бетону викликано щодо достатньою рухливістю бетонної складу, оскільки виготовляється товарний бетон з трьох фракцій щебеню (5-10;10-20;2-5), і це дозволяє укласти суміш в будь-тип форми або конструкцію. В якості основи для дорожнього полотна бетон М-150 використовують в автодорожньому будівництві, для бордюрного каменю, для кращої його установки використовується, бетон, як подушка.

Слабким місцем бетонної суміші М-150 є її низька стійкість до зовнішніх впливів.

 

Ціна на бетон М-150.

Ціни уточнюйте на сайті або по телефону. Наші менеджери зможуть проконсультувати, яка марка бетону підійде саме Вам. Доставка якісного бетону здійснюється по місту Київ та і в радіусі 100 км від міста Києва.

 

Дзвоніть нам прямо зараз.

Купуючи бетон М-150 у нас Ви гарантовано отримаєте те, що замовили, і марку і повний обсяг. Також що важливо Ви можете попросити у водія паспорт якості на бетон, оформлений на ту марку і обсяг, яку Ви замовляли. А у товаротранспортній накладній Ви знайдете таку необхідну інформацію, як обсяг, кілометраж, державний номер автотранспортного засобу та ін

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner