15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Бетон М-250

Бетон М-250 користується меншою популярністю, ніж М-200 і М-300, хоча його технічні параметри мають непогані характеристики. Уміло підібравши компоненти можна домогтися зниження собівартості, але не якості. Наприклад, замінити гранітний щебінь, який володіє морозостійкістю F 200 на вапняний, який дешевше, і його морозостійкості - F 50. У такому разі зміниться і водонепроникність бетонної суміші. У випадку з гранітним цей показник дорівнює W8, а з вапняним – W2.

Такий склад бетону використовують для плит внутрішніх перекриттів між поверхами невисоких будівель, сходів, підпірних стін. Також його, як і бетон М-200, застосовують і для стяжок, і для заливки монолітного фундаменту під невеликі споруди. Частина бетон марки 250 використовується для заливки доріжок, майданчиків, відмосток, та інших мало-навантажених конструкцій.

в виде галереив виде списка

Правильні пропорції бетону М-250.

Для того, щоб приготувати бетон марки М-250, підбираються пропорції основних його компонентів: піску, щебеню, цементу і води. І крім цього ще беруться до уваги марка цементу, враховується наскільки великий пісок, і який матеріал вибрати в якості щебеню.  Досвідчені будівельники знають, що, щоб зробити правильні розрахунки, потрібно точно знати, яка повинна бути міцність матеріалу для майбутнього об'єкта, які навантаження він буде відчувати.   

Бетонна суміш М-250 може застосовуватися для тих конструкцій, у яких товщина шару більше звичайного. У такому разі застосовується додатково вібратор, який за допомогою механічних рухів  робить бетон щільніше. Вібратор усуває повітряні бульбашки, які можуть знаходитися всередині бетонної суміші. Якщо цього не зробити, то знижується міцність побудованої бетонної конструкції. 

Показник міцності бетону М-250 вище, ніж у М-200, і його застосовують при монтажі тих конструкцій, які більш міцні. Але якщо майбутній об'єкт буде відчувати навантаження, які вище, ніж закладені при проектуванні, то в такому випадку краще зупинитися на бетоні М-300.

 

Як роблять бетон М-250?

Песок, щебень  и цемент перемешивают в сухом состоянии, потом добавляют воду. Чем лучше бетон перемешан, тем лучше его качество изготовления. Для придания бетону дополнительных свойств или улучшения определенных характеристик, используются специальные добавки. Если строительство объекта ведется при отрицательной температуре, тогда к бетону добавляют минеральную добавку. Но подобные изменения влияют на цену готового объекта. И не только на цену, но и на еще один важный показатель – это время затвердения бетона. Все наполнители и минеральные добавки увеличивают время его  твердіння.   

 

Ціна і доставка бетону М-250.

На ціну бетону безпосередньо впливає входження спеціальних добавок. Тому при виборі бетону потрібно детально ознайомитися з усіма даними. Потрібно пам'ятати, що, чим марка бетону, тим слабкіше будуть готові побудовані конструкції.

Бетонна суміш даної торгової  марки знаходиться в ідеальному  баланс між технічними характеристиками і невисокою ціною. 

Доставка бетону М-250 здійснюється по Києву та Київській області. Тому всі деталі заздалегідь уточнюйте у менеджерів за вказаними телефонами на сайті.  

Дзвоніть нам прямо сейчаз, і Ви купіть бетон М-250 за доступною ціною і відмінної якості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner