15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Брус 50х150 мм

Брус 50х150 мм досить практичний матеріал, що отримав широке поширення в будівельній сфері. Останнім часом попит на пиломатеріали різко зріс, це виправдано чітким дотриманням у них ціни і якості. Подібна риса дотримується і в брусі 50х150 мм Він застосовується для створення міцних опор або каркасів. Хороша витримка і щільність цього матеріалу полегшує зведення будинків. Не обійтися без якісного бруса, і під час проектування дачних споруд, за типом котеджу або садиби. Міцні несучі стіни або каркас з бруса 50х150 мм прослужать дуже довго. Шанувальникам же природної эстетки матеріал може виступати як засіб декорування під традиційний вигляд будівлі.

Компанія "ТСК" надає до уваги клієнтів пиломатеріал, що складається з сосни. Ми добре розуміємо важливість збереження мікроклімату в будинку. Віддати перевагу сосні як сировини для виготовлення, нас змушує її перевага перед листяними породами дерев. Адже сосна володіє високою стійкістю до гниття, що позитивно позначається на пригніченні росту цвілі і мікроорганізмів.

в виде галереив виде списка

Ціна бруса 50х150 мм, витрати на доставку.

Провідним фактором у значенні вартості бруса 50х150 мм є порода дерева, з якої він проводиться. Також на ціну впливає характер просушування матеріалу, технічна оснащеність (якість обладнання). Наша компанія поширює брус 50х150 мм, який характеризується сприятливим впливом на здоров'я та відсутністю токсичних компонентів.

Ми подбали також про можливості своєчасно отримати замовлення. Клієнт не повинен втрачати дорогоцінний час, очікуючи прибуття вантажу. Послуга доставки компанією ТСК завжди відбувається за заздалегідь визначеними термінами. Не варто лякатися, що подібне сервісне обслуговування буде стояти занадто дорого, і вдарити по кишені клієнта. Ціна перевезення детермінована розміром вантажу і відстанню. Незважаючи на це, ми завжди дотримуємося лояльності в ціновому плані.

 

Розрахунки.

Не всі люблять поринути у світ цифр, і віддати належне її величності наук математики. Тому наша компанія пропонує забути про формулах, порівняльних таблиць і скористатися допомогою співробітників "ТСК".

Наша професійна команда швидко вирішити, скільки Вам знадобитися бруса 50х150 мм для будівельної мети. Натомість, від клієнта потрібно лише незначне сприяння у вигляді надання основних даних для прорахунку.

 

Телефонуйте, щоб не упустити свій шанс.

Началом плодотворного и успешного сотрудничества станет звонок или заявка от клиента. Мы всегда придерживаемся ненавязчивого содействия при совершении покупки. Если клиент желает самостоятельно, ознакомится со всей информацией, он без труда найдёт её на нашем сайте. При появлении каких-либо неточностей или вопросов, наши менеджеры моментально придут на выручку. Чёткое и внимательное консультирование, разрешит, казалось бы, глобальную проблему стройки и ускорить весь процесс. Кроме этого, Вам всегда будет известна информация о наличии акций в компании. Благодаря чему, мы всегда рады содействовать сокращению расходов покупателя. Естественно, что порадует и возможность экономии при заказе оптом. 

Также рады Вам сообщить, что мы также продаем другие виды пиломатериалов: доска обрезная, доска необрезная, стропила деревянные.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner