15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Брус 50х100 мм

Брус 50х100 мм матеріал з будівельним призначенням. Перетин даного виду бруса прямокутне. Основний спектр застосування цього матеріалу створення міцних конструкцій і опорних елементів. Тому брус 50х100 мм нагоді під час зведення будинку. Але на цьому можливості використання даного пиломатеріалу не закінчуються. Варто згадати, важливість проектування дерев'яних каркасів і стінних перекриттів з брусом 50х100 мм, Матеріал універсальний і підходить для будівельних робіт приватних будинків або дачних споруд по типу: садиб, котеджів, вілл.

Наша компанія поширює брус 50х100 мм, який підходить для будівельних маніпуляцій різного рівня складності. Новітнє обладнання дає пиломатеріал, без зовнішніх дефектів. Таким чином, клієнту доступний високоякісний матеріал для будівництва.

в виде галереив виде списка

Ціна бруса 50х100 мм, і вартість доставки.

Одним з головних переваг цього будівельного матеріалу є порівнянна з якістю ціна. Вартість бруса в багато визначається сировиною, з якого він виготовляється, умовами і технічним характером виробництва. Компанія "ТСК" сміливо рекомендує до придбання сосновий брус. Натуральна сосна добре відштовхує вологу, і не допускає появи цвілі, мікроорганізмів. Щільність розташування дерев'яних волокон в брусі 50х100 мм дозволяє підтримувати оптимальний мікроклімат в спорудженні. Також пиломатеріал відрізняється відсутністю хімічно агресивних речовин, які можуть нашкодити здоров'ю.

Після оформлення замовлення, покупець має можливість забрати товар самостійно. При необхідності подолати тривалий відстань або відсутності власного транспорту, ми надаємо послугу доставки. Вартість перевезення пиломатеріалу буде залежати від габаритів замовлення, і віддаленість кінцевого пункту призначення. Наша компанія розуміє, як важливо вчасно отримати товар, і не затримувати будівництво. Тому ми завжди дотримуємось термінів доставки, суворо обговорюючи всі найбільш важливі моменти з замовником.

 

Расчётная процедура.

Недолго думая, воспользуйтесь помощью наших менеджеров в расчёте габаритов покупки. Вы точно будете знать, сколько понадобится пиломатериалов для запланированной стройки. При этом Вам не понадобится тратить время, длительным поиском на строительных сайтах, которые содержат формулы и таблицы для просчёта. Мы с радостью избавим Вас от подобных хлопот, и предоставим готовый результат. Он будет базироваться на небольшом количестве основных данных, касающихся Вашей строительной задумки.

 

Звоните прямо сейчас, не теряйте времени.

Наша компания обладает солидным опытом сотрудничества с клиентами. Мы всегда рады помочь осуществить сложные, казалось бы, на первый взгляд строительные проекты. Один звонок или заявка, позволяют клиенту ощутить профессионализм всей нашей команды. Наши сотрудники всегда щепетильно относятся ко всем вопросам относительно совершения заказа. Ведь деятельность компании направлена на разрешения строительных проблем.

Мы помогаем извлечь из длительных отношений с компанией, большую выгоду, предоставляя систему гибких бонусов. 

Компания "ТСК" также осуществляет продажу других видов строительных материалов: газоблок, металлопрокат, железобетонные изделия.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner