15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Брус 50х50 мм

Брус з перетином 50х50 мм являє собою брус з одним з найпопулярніших видів перерізу. Цей тип матеріалу є найбільш практичних матеріалів, застосовуваних на будівельному майданчику. Для великого бруса використовується колода великого розміру, щоб одержати необхідний за розмірами брус, колода розпилюється з чотирьох сторін. Використання бруса представлено у великому розмаїтті будівельних робіт. Наприклад, даний матеріал можна застосувати для створення несучих конструкцій і елементів опори. Зведення будинків – не єдине, в чому можна сміливо застосувати такий матеріал, як брус. З його допомогою можна будувати заміські споруди, дачі, котеджі та садиби. Брус може бути застосований для створення дерев'яних каркасів і стінних перекриттів, для чого необхідна висока міцність матеріалу, якою і має брус.

в виде галереив виде списка

Ціна на брус 50х50 мм

Ціноутворення такого матеріалу, як брус залежить від деяких моментів. По-перше, порода деревини є досить важливим фактором в ціноутворенні. У виборі сировини віддається перевага дерев хвойних порід, в зокрема, даний вид пиломатеріалу виготовляється з сосни. Пиломатеріал, виготовлений з листяних порід дерев, має ціну нижче, оскільки її якості поступаються хвойним породам деревини. По-друге, на ціну бруса впливає також спосіб обробки матеріалу і розміри. На сайті нашої компанії ціна бруса вказана за 1 куб. Ціни компанії "ТСК" є досить демократичними. Брус проводиться із застосуванням якісного професійного обладнання, а його обробка проходить ретельно і дбайливо, щоб не допустити шлюбу. Ви можете бути впевнені в якості нашої продукції.

 

Види бруса і їх застосування.

У нас представлені різні види бруса: звичайний, профільований, клеєний та оциліндрований. Звичайний брус включає кілька сортів, наприклад, 1 сорт – матеріали, які є придатними для робіт декорування. Сорт 2 і 3 використовується для будівельних маніпуляцій різної складності. Сорт 4 використовується для підсобних робіт.

Брус буває струганим і сухим. Струганий брус – дуже гладкий, без будь-яких скалок. Такий вид матеріалу використовується для конструкцій відкритого типу. Сухий брус більш стійкий до всякого роду деформацій і здатний зберегти одне і те ж кількість вологи.

 

Властивості і умови зберігання бруса.

 Важливим моментом є дотримання умов зберігання даного пиломатеріалу. Щоб передчасно уберегти матеріал від появи синяви, брус можна розташовувати близько поруч з іншим брусом. Також рекомендується зберігати пиломатеріал у приміщеннях з хорошою вентиляційною системою.

Брус володіє високими будівельними показниками і властивостями. Цей матеріал здатний вистояти нестабільні зовнішні умови. Володіючи досить щільною структурою брус здатний утримувати тепло, що допомагає створити приємні показники мікроклімату. Також пиломатеріал цього типу не піддається гниттю, що допоможе попередити появу бактерій і росту цвілі. Варто також згадати, що для захисту бруса, його необхідно обробити спеціальними засобами, захищають матеріал від різних пошкоджень, деформацій.   

Сировина для бруса поставляється з екологічно чистих територій України, що сприяє повну безпеку пиломатеріалу для організму людини.

 

Допомога у розрахунку. Доставка.

Если Вы уже решили приобрести брус 50х50 мм, но не уверены, в количестве материала, которое Вам потребуется, или не хотите приостанавливать процесс стройки для дополнительного заказа недостающей партии бруса – мы придем к Вам на помощь. Наша компания предлагает Вам воспользоваться услугой расчета материала, необходимого для Вашего строительного проекта. Таким образом, Вы не переплатите деньги за лишний материал и не будете вынуждены размещать дополнительный заказ. Щоб точно зробити розрахунок Вам необхідно надати основні дані і параметри Вашого проекту будівництва, інше – справа за нашими кваліфікованими менеджерами.

Получение заказа может быть осуществлено Вами самостоятельно или же мы можем предложить Вам воспользоваться службой доставки от компании "ТСК". Стоимость доставки продукции рассчитывается с учетом объема заказанного Вами товара, а также расстояния между складами нашей компании и пунктом Вашего проживания. Все вопросы по доставке и ее стоимости оговариваются с каждым клиентом лично. Доставка продукции осуществляется в любой уголок страны.

Мы практикуем наличный и безналичный расчет.        

 

Звоните прямо сейчас.

Оформить заказ достаточно легко. На нашем сайте Вы можете самостоятельно разместить заказ, связаться с нашими менеджерами, или воспользоваться услугой "Перезвонить мне". Ждем Ваших звонков.

Также мы продаем другие виды пиломатериалов: доска обрезнаядоска необрезнаявагонка.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner