Дерев'яна рейка є пиломатеріалом, який використовується для кріплення до стелі, стіни, а також для укладання покрівлі. Завдяки тому, що рейки виготовляються з деревини, вони широко поширені за рахунок низької ціною на вихідний матеріал, простоті монтажу і екологічності. Дерев'яна Рейка представляє собою довгий і плоский брусок. Чудові характеристики дерев'яних рейок дозволяють використовувати їх в різних будівельних роботах. Рейки дерев'яні випускаються великої довжини, однак довжина не є недоліком дерев'яних рейок, оскільки їх висока міцність дозволяє деревині не прогнивати, не розсихатися при правильному користуванні.

Ціна на дерев'яну рейку не дуже висока саме за рахунок використання деревини для її виробництва. У виробництві беруть участь соснові породи дерев. Купивши даний екологічно-чистий матеріал, Ви наповните будинок приємним запахом дерева і відкриєте для себе лікувальні властивості сосни. Ціна рейки залежить від товщини рейок, яка варіюється від 10 до 40 мм, і від їх ширини – від 30 до 60. Довжина даного матеріалу від 1 до 4,5 м.

Дерев'яна Рейка

Застосування і монтування монтажних рейок.

Основним призначенням дерев'яної рейки є закріплення бруска або іншого виробу до поверхні стінки. Також в область застосування дерев'яних рейок входять і інші види оздоблювальних робіт, які вимагають якісного і міцного кріплення до різних поверхонь. Рейки, виготовлені з дерева – відмінний матеріал, що сприяє встановленню вікон та каркасів, покрівлі дахів, підлог, а також інших допоміжних робіт.

Простота і легкість монтування рейок з дерева дозволяють не витрачати велику кількість часу, оскільки прикріпити рейку до іншого оздоблювального матеріалу можна за допомогою саморіза. Такий тип кріплення дозволяє рейці бути міцною.

 

Зберігання та якість дерев'яних рейок. 

Особливу увагу виробник приділяє просушування деревини та перевірки готового матеріалу на якість. Рівень просушування дерев'яних рейок становить 8%, варто зазначити, що сухість виробів допоможе збільшити термін його експлуатації і характеристики міцності. Щоб виключити шлюб, гниття або які-небудь деформації на поверхні цього пиломатеріалу, рейки проходять спеціальну перевірку.

Наша компанія гарантує відмінну якість продукції, що поставляється Вам. Рейки дерев'яні виробляються з сировини найвищого класу, яке поставляється з очищених територій нашої країни. Соснові рейки не викликають алергії та є повністю безпечними для здоров'я людини. Крім відмінних механічних і технічних характеристик, рейки з сосни мають значні зовнішні властивості: природна текстура, твердість і міцність матеріалу, відсутність сучкой і високий рівень стійкості до гниття і утворення тріщин.

Прямо перед монтуванні дерев'яної рейки поза приміщенням, її рекомендується обробити спеціальними засобами захисту. Сучасні засоби дозволяють забезпечити високоякісний захист деревини від впливу зовнішніх факторів (впливу води), а також від паразитів, знищують деревину.

 

Консультація та доставка.

Кожен вид будівельної роботи передбачає монтаж дерев'яної рейки певного перерізу (все залежить від використовуваного для монтажу матеріалу). Для правильного підбору перерізу дерев'яних рейок Ви можете звернутися за допомогою до нашим менеджерам за консультацією. Більш того наші висококваліфіковані менеджери допоможуть Вам розрахувати необхідну кількість матеріалу під параметри Вашого будинку.

Що стосується доставки замовлених товарів, то компанія "ТСК" здійснює доставку замовлень по території України. Ціна і доставка кожного замовлення обговорюється в індивідуальному порядку з кожним клієнтом. Факторами, що впливають на вартість замовлення і доставки, є віддаленість місця проживання, а також обсягу замовленої Вами продукції.

Чтобы разместить заказ, Вам следует, выбрать необходимый товар и воспользоваться формой для размещения заказа. Также у Вас есть возможность заказать звонок, воспользовавшись услугой "Перезвонить мне". Через некоторое время после того, как Вы оставите свои контактные данные, наши менеджеры свяжутся с Вами для уточнения деталей заказа. Если у Вас возникли вопросы, касающиеся Вашего заказа, Вы всегда можете воспользоваться нашими контактными данными для получения консультации. Консультація і розрахунок необхідної кількості матеріалів для Вашого будинку є абсолютно безкоштовною.

Також Ви можете придбати наступні види пиломатеріалів: дошка обрізна, дошка необрізна, брус дерев'яний.