15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Прогони залізобетонні

Прогони залізобетонні – це горизонтальний конструктивний елемент будівлі. Прогін ЖБ призначається для перекриття стінних отворів. Прогони залізобетонні найчастіше використовуються для будівництва дверних і віконних прорізів. Їх стійкість забезпечується за рахунок опори на несучі конструкції, такі як балки, ферми. Ви можете купити прогони залізобетонні у нас найрізноманітніших розмірів, які підійдуть саме для вашого будівництва, зателефонуйте зараз, і Вас чекає доступні ціни на прогони залізобетонні.

Прогони залізобетонні виготовляються в строгій відповідності та дотриманні норм ГОСТ 26992-86, де передбачені всі ключові характеристики, які роблять виробництво виробів з максимально якісним, нормованим і безпечним. У будівельних роботах використовуються для перекриття отворів в будівлях громадського призначення, виготовлених з цегли або стінових блоків. В основному прогони залізобетонні використовуються на несучих стінах будівлі. З розвитком багатоповерхового будівництва в усіх містах, роль такого виду конструкції важко недооцінити.

Ціна на прогони залізобетонні.

Ціна на прогони залізобетонні дуже гнучка і помірна. Так як головним чином прогони залізобетонні купують великі компанії дійсно значними партіями, то для них діє значна знижка. Адже ціна в більшості випадків договірна, так як залежить від таких факторів як вид конструкції, кількість. Наша компанія завжди готова піти на поступки для тих клієнтів, які готові робити великі замовлення. Постійні покупці завжди стають володарями ще більш вигідною програми лояльності. Телефонуйте нам прямо зараз, з нами легко домовиться.

в виде галереив виде списка

Види та особливості прогонів залізобетонних.

У виробництві залізобетонних прогонів використовується тільки бетон важкої марки М-250 або М-350 (для продукції, що перевищує довжину 6 метрів). Армування доступний в двох варіантах: попередньо-напружені, які використовуються для неагресивного середовища і виготовляються з стрижневий арматурної сталі і ненапряженные, які розроблені для використання в агресивному середовищі, для чого арматура обробляється проти корозійного розтріскування.

прогони Залізобетонні класифікуються за рядом ключових параметрів. По марці важкого бетону, що використовується у виробничому процесі. За формою, тут можна зустріти прогони з прямокутним/двотаврових перетином. Також ви можете зустріти досить рідкісні з формою, напоминаемой букви S і Z, хоча в їх виробництві використовується сталевий металопрокат. За ступенем несучої здатності: легко можна здогадатися, що цей параметр характеризує, скільки може витримати залізобетонні прогін, без урахування його власної ваги. У будівельній науці це можна виміряти в тоннах на метр.

Також прогони залізобетонні розрізняють по структурі перерізу. Суцільний переріз, де будуть використовуватися прокатні двотаври і швелери. Гратчасте розтин, які тягне за собою більш складний процес монтажу і виробництва, але відрізняється невеликою вагою в порівнянні з попереднім видом.

ГОСТ виділяє такі умови для експлуатації залізобетонних прогонів. Температура повітря, не перевищує 40 градусів за шкалою Цельсія. Сейсмічна активність регіону повинна  бути не вище позначки 7 балів за шкалою, розробленою Ріхтером. Газова середа повинна надавати слабо-агресивна та/або середньо-агресивний вплив на приміщення. Постійний і безперервний процес термічного впливу на всі складові конструкції, які супроводжують технологічного процесу, що не перевищують п'ятдесят градусів за Цельсієм.

Всі прогони залізобетонні складаються з екологічно чистих матеріалів. Безпека надійність гарантується у зв'язку з повною відповідністю Дсту, що забезпечує суворе дотримання давно перевірених норм, які не підлягають сумнівам. У нас Ви можете купити прогони залізобетонні, які відповідають ГОСТу.

 

Доставка по території України.

Заказывая продукцию на сайте, вы не будете лишены внимания консультанта, которых будет отвечать на любые ваши вопросы в режиме онлайн. Ваш консультант не будет отвечать на заученные шаблонные вопросы, а окажет реальную помощь в расчетах и подскажет то, что вам действительно поможет. Стоимость доставки продукции не входит в стоимость, так что ваш личный помощник проконсультирует вас и по этому вопросу. Цена, за которую вам доставят продукцию, зависит от отдаленности пункта назначения.

 

Заказывайте прогоны железобетонные от "ТСК". 

Интернет настолько поглотил сферу продаж, что даже такие сложные и важные конструкции, как железобетонные прогоны можно купить в виртуальном мире. Задавайте все интересующие вас вопросы всеми доступными сейчас методами – звоните, пишите нам на сайте. Не бойтесь делать заказ, а просто попробуйте – заявку можно оформить прямо на сайте, и к вам тут же перезвонит консультант и будет полностью обслуживать весь процесс покупки.

Дзвоніть нам прямо зараз! Почніть будувати своє комфортне майбутнє!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner