15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Плити днищ колодязя

Плити днищ колодязів використовуються при будівництві підземних колодязів, які не зникли з появою централізованого водопроводу. Підземні колодязі будуються для здійснення підземного функціонування різних комунікацій. Залізобетонні днища колодязів виконують роль основи споруди і не дають ґрунтовим водам проникати всередину. Плити застосовуються під час монтажу водопровідних/оглядових/каналізаційних колодязів. Також плити днищ колодязів використовуються для облаштування тупикових стін в підземних тунелях.

Плити днищ колодязів виготовляються в строгій відповідності з Гост 8020-90, де передбачені і продумані всі стандарти, які зроблять використання виробу максимально безпечним і придатним для експлуатації.

в виде галереив виде списка

Ціна на плити днища колодязів.

з Огляду на досить вузьку спеціалізацію використання днищ колодязів, наш магазин вирішимо використовувати власний та індивідуальний підхід, коли буде визначатися ціна кожного замовлення. Ми завжди готові зрозуміти вашу ситуацію і зробити все можливе, щоб встановлена ціна допомогла Вам купити плити днищ колодязя саме від "ТСК". Ціна на всі заявлені на сайті вироби повністю відповідає якості, яке гарантоване усіма необхідними документами. Так що в "ТСК" можна купити не тільки приємним і  вигідними для вас цінами, але і самим чудовим обслуговування і гарантованою якістю.

 

Види, маркування та особливості плит днищ колодязів.

Види та маркування днищ колодязів залежать від діаметра самої плити, яка має форму кола. Маркуються днища з допомогою абревіатури ПН і цифрами внутрішнього діаметра. Найпоширеніші два виду. ПН-10 з діаметром 1160 міліметрів і заввишки 100 міліметрів. Вага такого днища становить 280 кілограм. Такі плити використовуються для колодязів, діаметр яких повинен становити 1000 міліметрів. Щоб витримувати найтяжчі навантаження виріб виготовляється з важкого бетону, який має монтажні петлі. Другий вид – ПН 15 має діаметр 1680 міліметрів, висота - 120 міліметрів і вага 280 кілограм. У такій конструкції використовується бетон В15 і посилюється сталевим каркасом, який виконаний з високоміцної дроту.

Виробництво має дещо схожу технологію з іншими залізобетонними виробами. Бетон з використанням різних добавок для поліпшення властивостей виробу заливається в спеціально розроблені для даного виробу форми, де вже закладена арматура. Такий спосіб дає виробу кладку й міцну поверхню, яка не пропускає вологу та володіє дуже високою міцністю.

 

Замовляйте плити днища колодязів від "ТСК" за цінами, які зможуть вас здивувати.

Купити плити днища колодязів можна тут, на сайті "ТСК" з допомогою всього декількох кліків або після заповнення простої форми, яка вказана на сайті. Але якщо Ви не впевнені у своєму виборі, то купити можна в будь-яке доступне для вас час – Вам варто зробити лише телефонний дзвінок за вказаними телефонам і отримати необхідну консультацію наших менеджерів, які завжди з радістю підкажуть вам по всім потрібним і необхідним для вас питань.  На сайті також доступна  функція "передзвонити" - залишаєте свої дані і наш співробітник у найкоротші терміни подзвонить вам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner