15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Труби залізобетонні напірні

Труби напірні залізобетонні виготовляються на основі армованого бетону високої міцності. При цьому, в основу труби напірної покладено стрижень з арматурного каркасу, що наділяє напірні труби характеристиками високої витривалості і довговічності. Напірні труби, володіючи даними характеристиками, знаходять своє застосування в будівельних, промислових, дорожніх, комунальних та інших видах об'єктів, в яких ці будівельні елементи застосовуються в якості каналізаційних, водопровідних та інших видах труб. Даний вид труби призначається також для виконання певної функції – транспортування підземного або наземного типу. У залізобетонних напірних трубах переміщається в основному рідина у вигляді стічної і зливової води, стоків промислових, дренажних вод і система меліорації. В умовах міських комунікацій труби напірні застосовуватися при прокладці кабелів, і для різних комунікацій. При цьому така труба може виконувати функцію водопроводу, захищаючи комунікації від шкідливого впливу і ґрунтової тиску.

Слід зазначити, що залізобетонні напірні труби будуть незамінні для Вашого будівництва при прокладанні різних систем, тому дуже важливо, щоб ці елементи відповідали високим стандартам якості. Купивши напірні труби у нас, Ви удостоверитсь в тому, що якість цих виробів буде відповідати світовим стандартам, а також стандартам Дсту. Також варто сказати про те, що всі залізобетонні вироби куплені у нас відповідають ГОСту.

Ціна на напірні труби.

Ціна на труби напірні встановлюється, враховуючи конкретні геометричні параметри труб. До них можна віднести довжину, діаметр, товщину стінок труб та їх вага. Усі ці параметри мають настільки важливе значення, оскільки вони мають значний вплив на обсяг використаних матеріалів для виробництва труби. Також, якщо Ви хочете купити напірну трубу, необхідно враховувати її вага і місце, куди потрібно буде зробити доставку виробу. І, оскільки витрати на доставку нашими фахівцями розраховуються окремо, Вам просто слід просто набрати номер телефону. Телефонуйте зараз і ви отримаєте всю найточнішу інформацію щодо ціни на напірні труби.

 

Класифікація напірних труб і область їх застосування.

Напірні залізобетонні труби поділяються відповідно до їх призначенням. Існують труби, що застосовуються для водопроводів, а також розтрубні і гладкі труби. При цьому, розтрубні труби з гладкими з'єднуються за умови усунення стиків за допомогою цементу, смоленой пасма або азбестоцементу. Даний вид труб може мати муфтове стикове з'єднання в діаметрі 600-800 мм. А також бувають розтрубні труби з циліндром з металу і розтрубні труби з напруженим шаром захисту. Крім цього, є розтрубні виготовлені за допомогою методу віброгідропрессованія труби. Виходячи з великого розмаїття видів і розмірів напірних труб, вибрати підходящий для Вас розмір потрібного елемента ставати складніше, однак, при виникненні питань ми завжди зможемо допомогти вам у виборі. Для цього Вам потрібно лише набрати вказаний номер або написати: "Передзвоніть мені" і наші співробітники нададуть вам якісну консультацію по виробів даної групи.

 

Якісні пріоритети і безпека наших напірних труб.

Напірні залізобетонні труби мають важливе значення для надійності будівельних об'єктів, тому  і вимоги до таких елементів дуже високі. Замовляйте напірні труби від виробника "Будіндустрія" і Ви зможете переконатися в їх міцності і високо-ефективності для ваших будівельних об'єктів, а також вибрати необхідний Вам розмір. З напірними трубами від нашого виробника Вам не потрібно буде  турбуватися про безпеку вашої будівлі, оскільки високоякісні матеріали і новітні технології, використовувані в нашому виробництві, відповідають ГОСТу і будуть служити надійними атрибутами Вашого будівництва.

 

Як проводиться розрахунок та доставка наших матеріалів.

Совершайте покупки высококачественных напорных труб от нашего производителя, и Вы получите оперативное обслуживание нашими сотрудниками, а также расчёт стоимости Вашей покупки с учётом индивидуального подхода для каждого клиента. Если же Вам нужно осуществить оптовую покупку, у нас также действуют акционные предложения для оптовых покупателей и доставка материалов по всей территории Украины. Поэтому, независимо от масштаба Вашего строительства, его места, и количества материалов, которые вы хотите купить, звоните нам –  і ми надамо кращий сервіс для кожного клієнта. 

У нас Ви також можете купити труби безнапірні, пиломатеріали і газоблок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner