Балка двотаврова 30 активно використовується, як різновид двотаврових балок, які призначені для передачі і прийому вертикального навантаження та передачі її на несучі елементи конструкції або рівномірному розподілу по всій опорної площі. За формою двотаврова балка нагадує букву "Н" обернутий на 90 градусів. Двотаври 30 активно використовують у будівництві як промислового, так і господарсько-адміністративного призначення. Вона – обов'язковий елемент перекриттів будівель, які видобувають корисні копалини шахт і мостів.

Ціна двотаврової балки 30.

Цінова політика в "ТСК" відрізняється своєю гнучкістю і лояльністю. Звичайно, вся продукція має якийсь вартістю, але ми завжди готові допомогти тим клієнтам, які готові зробити у нас замовлення. Ми дорожимо думкою та увагою кожного нашого покупця. Кожен клієнт обслуговується в індивідуальному порядку особистим консультантом, який буде супроводжувати Ваше замовлення. Кінцева ціна на балку двотаврову 30 буде повністю залежати від кількості придбаної продукції.

Балка двотаврова 30

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
  Двотаврова балка 30, дл. 12.05 м
Написати
27 400 грн./т
В наявностіОптом і в роздріб
товарів на сторінці:

Види та особливості двотаврової балки 30.

Всі двотаврові балки поділяються на два великих виду, в основі яких лежить нахил полиць – звичайні (в яких згідно ГОСТу нахил полиць не перевищує 6-12 %) та спеціальні (у них полиці знаходяться під нахилом). Двотаври з паралельними полицями поділяються на нормальні, середньополичні, колонні, широкополочні, вузькополичні. Виробляються двотаврові балки методом гарячого прокату з використанням углерированной і низкоуглерированной сталі.

Довжина всіх двотаврових балок становить від 4 до 12 метрів. Двотаврова балка 30 має висоту 300 міліметрів, довжина полиці – 135 міліметрів, ширина стінки – 6,5 міліметрів, ширина полиці – 10,2 міліметрів.

 

Розрахунок і доставка двотаврової балки 30.

При замовленні двотаврових балок важливо знати всі параметри, які знадобляться вам для оформлення замовлення. Якщо виникнуть якісь труднощі або складності, то наші співробітники технічної підтримки завжди готові надати допомогу в необхідних розрахункових роботах. Адже наші консультанти компетентні в будівельних питаннях і завжди дадуть вам професійну консультацію.

Доставка  замовленої на сайті продукції доступна в усі куточки країни. Також наша компанія гарантує дотримання всіх правил транспортування і доставки продукції. Вартість доставки не входить в заявлені на сайті прайси, так як її вартість залежить від віддаленості розташування вашого населеного пункту.

 

Замовляйте двотаврові балки 30 за найдоступнішими цінами.

Продукція, надана на сайті "ТСК" володіє всією необхідною документацією, яка гарантує якість продукції та її відповідність нормам Госту. Ми завжди готові надати документи про тестуванні даної партії продукції, так як від її якості залежить безпека людей.

Звоните по указанным телефонам или пишите вопросы нам на сайте, наши сотрудники вам немедленно ответят или перезвонят. Вы можете выбрать нужный вам размер и купить его, всего лишь за несколько кликов или один телефонный звонок.

У нас Вы также можете купить другие виды строительных материалов: газоблок, цемент, пиломатериалы.

Виробник
 • 1
Фільтри
Діапазон цін, грн.
Висота, мм
Довжина, мм
Наявність
 • 1
Країна виробник
 • 1
Вид балки
 • 1
Тип двотавра
 • 1
Спосіб виготовлення
 • 1
Стан виробу
 • 1
Призначення балки
 • 1
Матеріал балки
 • 1
Покриття
 • 1
Точність виготовлення
 • 1
Класифікація по довжині
 • 1
"ТБК" стройматериалы
менеджер
Україна Київська область Софіївська Борщагівка ул.Горького 5в
Мапа