Балка двотаврова 36 відноситься до класу великих двотаврових балок, які займають своє міцне незамінне місце в будівельних роботах самої різної складності. Двотавр за своєю формою нагадує букву "Н", що розгорнута на 90 градусів. Вертикальна частини називається стінкою, а дві горизонтальні – полицями. Двотаврові балки 36 допомагають конструкції будівлі придбати пружність і жорсткість, при цьому маючи більш низький вага і маленький коефіцієнт стисливості. Двотаври активно використовуються в будівельних роботах самого різного призначення і рівня складності: від простих гаражів, до промислових будівель і мостів.

Ціна на двотаврову балку 36.

Ціна на будівельні виробів ніколи не відрізнялася дешевизною, тому багато будівництва і затягувалися на досить тривалі періоди. Одним з переваг двотаврових балок 36 завжди вважалася економність не тільки витраченого часу, але і коштів. Також ціноутворення на "ТСК" завжди мало більш індивідуальний характер. Щоб точно дізнатися суму покупки і можливі поступки, телефонуйте або пишіть нам – співробітники технічної підтримки з радістю нададуть вам допомогу. Головну роль грає розмір партії, яку Ви маєте намір придбати. У нас Ви можете купити двотаврові балки 36 за оптовою ціною, а також роздрібної, все залежить від обсягу замовленої продукції. Телефонуйте нам, і ми відповімо на всі ваші запитання.

Балка двотаврова 36

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
  Двотаврова балка 36, дл. 12.05 м
Написати
26 700 грн./т
В наявностіОптом і в роздріб
товарів на сторінці:

Види та особливості двотаврової балки 36.

З розвитком промисловості з'явилося досить велика різноманітність видів двотаврових балок, які відмінні між собою за формою, ціною, розміром, хімічним складом та іншими особливостями. За формою розрізняють нормальні, середньополичні, колонні, широкополочні і вузькополичні. Також від розташування планок двотаврові балки поділяють на звичайні та спеціальні. Перші – це з нахилом полиць балки від 6 до 12 %, другі -  у ухилом.

Длина всех двутавровых балок варьируются от 4 до 12 метров. Высота стенок двутавровой балки 36 составляет 360 миллиметров, длина полок – 140 миллиметров. Вес одного метра двутавровой балки составляет 48,55 килограмм. Ширина стенки двутавровой балки 36 – 7,5 миллиметров, ширина полки – 12,5 миллиметров.

 

Расчет и доставка по Украине.

Расчет всего Вашего заказа и другая помощь оказывается сотрудниками технической поддержки, которые всегда подскажут Вам в возникших вопросах и окажут высококвалифицированную помощь. Наши сотрудники компетентны во всех вопросах, касающихся не только строительных материалов, но и всех ключевых строительных процессов. Доставка рассчитывается по  отдельному принципу, который зависит от отдаленности Вашего населенного пункта. Транспортировка товара обеспечивается с сохранением его сохранности и невредимости. Доставка доступна в каждый уголок нашей страны.

 

Звоните и заказывайте двутавровую балку 36.

Заказывайте и покупайте двутавровые балки 36 от "ТСК" сейчас, не откладывая на более поздний срок. Вы сможете узнать всю необходимую для Вас информацию у наших менеджеров. Звоните и пишите нам на сайт, Вам ответят незамедлительно и предоставят как минимум консультацию, а как максимум будут сопровождать процесс вашего покупки. 

Звоните нам прямо сейчас! Начните строить свое комфортное будущее!

Виробник
 • 1
Фільтри
Діапазон цін, грн.
Висота, мм
Довжина, мм
Наявність
 • 1
Країна виробник
 • 1
Вид балки
 • 1
Тип двотавра
 • 1
Спосіб виготовлення
 • 1
Стан виробу
 • 1
Призначення балки
 • 1
Матеріал балки
 • 1
Покриття
 • 1
Точність виготовлення
 • 1
Класифікація по довжині
 • 1
"ТБК" стройматериалы
менеджер
Україна Київська область Софіївська Борщагівка ул.Горького 5в
Мапа