15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Люк квадратний

Люк каналізаційний квадратний відноситься до числа різновидів люків і розміщується, як правило, на територіях, що не пристосовані для великих навантажень. А також розміщується в зонах, де квадратна форма люка краще підходить для застосування. Наприклад, такими місцями можна назвати ділянки, що призначаються для переміщення великих вантажів, тротуарні паркові алеї та зелені зони, що позбавлені серйозних навантажень. З цього випливає, що серед даних виробів відсутні важкі елементи, що призначаються для інтенсивно експлуатованих територій. Можна сказати, що люк каналізаційний квадратний являє собою легке малогабаритне виріб для зелених алей і територій для пішоходів. При цьому для виготовлення даних виробів використовуються різні матеріали, до числа яких можна зарахувати чавун, гуму, пластик та композити.

В нашому магазині "ТСК" всі охочі можуть придбати люк каналізаційний квадратний, продукція якого представлена в нашому каталозі. При цьому різноманітність розмірів люків квадратних і застосовуваних до них матеріалів дасть можливість для замовників вибрати саме ту продукцію, яка найкраще відповідає його цілям застосування. Замовляйте даний вид продукції у нас вже зараз або телефонуйте нам для отримання більш точної інформації про даній групі товарів у наших фахівців.

в виде галереив виде списка

Ціна на квадратні люки.

Ціна на квадратні люки каналізаційні є невисокою, а тому прийнятною для замовників. При цьому ціна на квадратні люки може змінюватися, беручи до уваги матеріал, який застосовується при виготовленні люка, параметри даного виробу і інші його характеристики.

 

Специфіка застосування люків квадратних.

Область застосування люків квадратних каналізаційних дуже широка і визначається залежно від моделі люка. Так, прийнятним рішенням для зон зелених алей є пластиковий каналізаційний квадратний люк. Цей вид люка квадратного може бути зроблений у вигляді решітки або мати кришку, на якій передбачено спеціальний пристрій, що здатне захистити доступ до шахті. При цьому люк квадратний чавунний добре застосуємо для пішохідних територій. Адже квадратна форма люка гармонійно вписується в композиції тротуарної плитки. А клас навантаження люка ЛК (А-15) створює належну пропускну спроможність і можливість переносити вагу до 1,5 тонн.

найдемократичніша ціна люків квадратних каналізаційних і високу якість, що відповідає прийнятим стандартам Дсту характеризує нашу продукцію даного виду. Вибирайте вподобану продукцію даного виду в каталозі і залишайте заявки на сайті для оформлення замовлення вже зараз.

 

Розрахунок за замовлення і доставка покупки.

Покупая изделия у нас, Вы можете быть уверенны в быстром оформлении покупки при содействии наших менеджеров. При этом мы предоставляем для наших клиентов возможность выбора удобной формы расчёта и оперативную доставку покупки в любую область Украины. Стоит отметить и то, что при заказе доставки нашим транспортом, её оплата насчитывается зависимо от дальности места строительства заказчика. Кроме того, индивидуальный расчёт заказа с учётом его особенностей позволяет наилучшим для покупателя образом рассчитать стоимость покупки.

 

Звоните нам.

В компании "ТСК" наши квалифицированные сотрудники всегда будут рады предоставить для Вас актуальную информацию о нас. Звоните нам уже сейчас, и мы расскажем Вам всё, что касается интересующей Вас продукции.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner