15 відгуків
promo_banner
+380 (68) 997-01-01
+380 (50) 997-01-01
"ТСК" - продажа стройматериалов с доставкой по Киеву и Украине

Плити аеродромні

в виде галереив виде списка

Плити аеродромні

Плити аеродромні за своєю зустрічальності на сучасних об'єктах обходять інші типи будівельної продукції. Вироби настільки універсальні, що застосовуються при прокладанні дорожніх гілок. Мова йде про дорожньому полотні з багатотонної навантаженням. Також з назви зрозуміло, що плити задіюються і для покриття аеродромів постійного та тимчасового призначення. Робоча навантаження плит досить висока, тому багато забудовників не нехтують можливістю і використовують їх у промисловому проектуванні, з метою формування інженерних споруд. Причина подібної популярності криється не тільки в технічних характеристиках виробів, а й у простоті монтажу та подальшої деінсталяції. Виробництво продукції ЗБК ведеться під чітким контролем, при виготовленні вилучається неякісний бетон і низькопробний метал.

Кілька слів про компанію ТСК

Темпы строительства возрастают с каждым годом. Это неудивительно, ведь постоянно ведутся те или иные работы, возникают новые высотки, реставрируются старые здания, прокладываются дороги. Города разрастаются, и прогресс движется вперед, наряду с динамичностью времени развивается и компания ТСК.
Наш интернет-магазин постоянно проходит через трансформации.
Специалисты ищут способ, как улучшить навигацию и упростить поиск по сайту, сделать его более удобным и практичным. Кроме этого поток товаров в магазине не прекращается, в продажу часто поступают новинки, о которых вам будет интересно узнать. Под востребованными позициями вы можете найти детальное и емкое описание, а по поводу неясных моментов обратиться к менеджеру.
Помимо информационной поддержки магазин ТСК готов предложить:

  • приятные бонусы при длительном и плодотворном сотрудничестве;
  • скидки для оптовых покупателей;
  • доставку на об'єкт або в зазначений населений пункт;
  • підтримку послуги самовивозу;
  • оплату зручним способом.

Не довіряйте свою справу компаніям з сумнівним статусом. Скористайтеся послугами, які надає магазин ТСК, ми дорожимо своєю репутацією і чесно заробленим ім'ям. Для нас вкрай важливо догодити будь-якому клієнту незалежно від розмірів замовлення. Ми цінуємо кожного покупця і намагаємося забезпечити взаємовигідне співробітництво.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner