Люк гумовий середній (чорний)
Головна відмінність цього люка від чавунних та пластикових аналогів — він повністю безшумний. Якщо встановити його на під'їзній доріжці або у дворі, ви не чутимете гуркоту щоразу, коли колесо машини наїжджає на кришку.
Технічні параметри:
- Матеріал: Вулканізована гума. На відміну від пластику, вона не стає крихкою на морозі й не тріскається. На відміну від чавуну — не іржавіє і не потребує фарбування.
- Навантаження: Середній тип. Безпечно витримує регулярний наїзд легкових автомобілів та позашляховиків.
- Поверхня: Шорстка, з рельєфним візерунком. Взимку та під час дощу на ній важко посковзнутися людині або забуксувати колесом.
Що це дає на практиці:
- Тиша під вікнами. Гума працює як амортизатор. Вона поглинає удари та вібрацію, тому люк не деренчить і не створює шуму.
- Нульовий інтерес для крадіїв. Гуму неможливо здати в пункт прийому металобрухту. Люк залишатиметься на місці без використання складних замків.
- Просте стикування з покриттям. Еластичний корпус прощає дрібні помилки при монтажі. Його легше виставити в один рівень з тротуарною плиткою (ФЕМ), асфальтом або бруківкою без утворення щілин.
Встановлюють на оглядові колодязі септиків, дренажу, водопроводу та кабельних мереж на території приватних домоволодінь, у паркових зонах та на внутрішньоквартальних проїздах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип люка | З |
| Матеріал люка | Гума |
| Максимальне навантаження | 12.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 880 мм |
| Висота корпусу люка | 180 мм |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Товщина кришки люка | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴




