
Люк каналізаційний полімерпіщаний тип Л Ø770 A15 зелений із замком
1 170 ₴
- Під замовлення
- Код: kp-5188
Відправка з 14 червня 2026+380 (68) 997-01-01
менеджер- +380 (50) 997-01-01менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Люк легкий каналізаційний полімерпіщаний зелений із замком
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Максимальне навантаження | 1.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 770 мм |
| Висота корпусу люка | 90 мм |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Товщина кришки люка | 45 мм |
| Колір | Зелений |
| Наявність «вушок» | Так |
| Вага корпусу люка | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴
