Люк каналізаційний полімерпіщаний посилений 4.5т А15П Євро зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага корпусу люка | 35 кг |
| Висота корпусу люка | 90 мм |
| Діаметр корпусу люка | 760 мм |
| Діаметр кришки люка | 625 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимальне навантаження | 4.5 т |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Наявність «вушок» | Так |
| Товщина кришки люка | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 245 ₴

