Люк легкий полімерпіщаний збільшеного діаметру Ø990 із зп А15 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага корпусу люка | 20 кг |
| Висота корпусу люка | 100 мм |
| Діаметр корпусу люка | 990 мм |
| Діаметр кришки люка | 820 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 5 т |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Наявність «вушок» | Так |
| Товщина кришки люка | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴

