Люк збільшеного діаметру легкий Ø1м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага корпусу люка | 60 кг |
| Висота корпусу люка | 80 мм |
| Діаметр корпусу люка | 980 мм |
| Діаметр кришки люка | 817 мм |
| Максимальне навантаження | 1.5 т |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Наявність «вушок» | Так |
| Товщина кришки люка | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 615 ₴


