Люк середній каналізаційний полімерпіщаний чорний B125
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Максимальне навантаження | 12.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 750 мм |
| Висота корпусу люка | 120 мм |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Товщина кришки люка | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Вага корпусу люка | 45 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴

