Люк важкий каналізаційний полімерпіщаний чорний C250
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Максимальне навантаження | 25 т |
| Діаметр корпусу люка | 750 мм |
| Висота корпусу люка | 115 мм |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Товщина кришки люка | 60 мм |
| Колір | Чорний |
| Наявність «вушок» | Так |
| Вага корпусу люка | 60 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 155 ₴



