
Люк-міні каналізаційний полімерпіщаний тип Л 315 зелений
370 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Код: kp-8718
+380 (68) 997-01-01
менеджер- +380 (50) 997-01-01менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Люк-міні полімерпіщаний зелений каналізаційний тип Л 315
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага корпусу люка | 6.5 кг |
| Висота корпусу люка | 127 мм |
| Діаметр корпусу люка | 350 мм |
| Діаметр кришки люка | 315 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимальне навантаження | 3 т |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴


