Кришка люка полімерпіщана садова тип Л А15 зелена
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Максимальне навантаження | 1.5 т |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Товщина кришки люка | 25 мм |
| Колір | Зелений |
| Наявність «вушок» | Так |
| Кількість «вушок» | 2 |
| Вага кришки люка | 20 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴


