Кришка люка полімерпіщана Ø600х40 тип Л А15 чорна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага корпусу люка | 12 кг |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 1.5 т |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Наявність «вушок» | Так |
| Товщина кришки люка | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴

