
Люк легкий каналізаційний полімерпіщаний чорний із замком
580 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Код: kp-5189
+380 (68) 997-01-01
менеджер- +380 (50) 997-01-01менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Люк легкий каналізаційний полімерпіщаний чорний із замком
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага корпусу люка | 30 кг |
| Висота корпусу люка | 80 мм |
| Діаметр корпусу люка | 780 мм |
| Діаметр кришки люка | 620 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 3 т |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Наявність «вушок» | Так |
| Товщина кришки люка | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
