Люк легкий полімерпіщаний А15 зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Максимальне навантаження | 1.5 т |
| Діаметр корпусу люка | 730 мм |
| Висота корпусу люка | 60 мм |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Товщина кришки люка | 25 мм |
| Колір | Зелений |
| Наявність «вушок» | Так |
| Вага корпусу люка | 17 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴


