Ковер газовий полімерпіщаний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Діаметр корпусу люка | 270 мм |
| Висота корпусу люка | 270 мм |
| Діаметр кришки люка | 160 мм |
| Колір | Чорний |
| Вага корпусу люка | 5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Килим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645 ₴

