
Люк каналізаційний полімерпіщаний садовий зелений НД
665 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- В наявності
- Код: kp-8719
+380 (68) 997-01-01
менеджер- +380 (50) 997-01-01менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Люк каналізаційний полімерпіщаний садовий зелений НД
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага корпусу люка | 16 кг |
| Висота корпусу люка | 60 мм |
| Діаметр корпусу люка | 735 мм |
| Діаметр кришки люка | 630 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимальне навантаження | 3 т |
| Матеріал люка | Полімер-піщана суміш |
| Наявність «вушок» | Так |
| Товщина кришки люка | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 665 ₴

